Johnas Galliano: mada keliauja erdve ir laiku (nuotraukų albumas) (video)

Paryžiaus mados savaitėje pasirodė pribloškianti Johno Galliano rudens/žiemos 2009/10 m. mados kolekcija vyrams ir moterims. Kaip ir būdinga prestižinių mados namų „Christian Dior“, „Givenchy“ dizaineriui – asmeninė jo kolekcija akį rėžia seksualumu, drąsa, ekstavagancija ir praėjusių epochų egzotika.

Johno Galliano kolekcija moterims primena „nuotakos iš kapo“ pasirodymą ant podiumo. Vyrauja permatomi tiuliai, nuometai, plazdančių tekstūrų palaidinės, modelio galvą puošia nėriniai, rankų darbo siuviniai.

Suknelės, primenančios senovės Graikijos dievaičių tunikas, papuoštos rytietiškais aksesuarais, kurie juosia ne tik kaklą, bet ir krūtinę, klubus, rankas, kasas.

Ši mistiška moteriškų drabužių kolekcijos dalis dvelkia futuristiniu seksualumu ir viduramžiška mistika. Mirtį arba, atvirkščiai, nemirtingumą išduoda vaiduokliškas makiažas.Kitą Johno Galliano kolekcijos moterims dalį sudaro drabužiai, siūti pagal etnografinius Rytų Europos tautų nacionalinių kostiumų motyvus. Išvysime stilizuotų ne tik baltų, tačiau ir saksų, keltų, slavų, indusų, kinų tautų drabužių etnografinių detalių.Johno Galliano kolekcija vaikinams – tikra kelionė laiku. Nuo viduramžių nerūpestingumo iki 18 amžiaus narciziškumo, mitinių būtybių fantastiškumo ir futuristinio fetišizmo.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis