Pavasario makiažas paaugliams: tamsios akys, tamsios lūpos (nuotraukų albumas)

Mes įsitikinę, kad jūs laukiate nesulaukiate tikro pavasario. O pavasarį norite tapti pastebimos, žėrinčios ir kaip magnetas traukiančios vaikinų akis. Kas jums atskuba į pagalbą? Ogi DELFI gatvė su pluoštu patarimų, kaip pavasarį paversti seksualiu.

Pavasario/vasaros 2009 m. mados kolekcijas kūrę dizaineriai pasiūlė galybę pavasario makiažo variantų, tačiau mes aptarsime populiariausias tendencijas.

Privalai žinoti, kad graži, lygi ir sveika oda madinga visada, nepriklausomai nuo makiažo spalvų ir atspalvių tendencijų.

Šio pavasario veido oda turi atrodyti sveika, trapi, nepaliesta saulės spindulių, tarsi niekad neliesta ir rankomis, nesusidūrusi su žalingu aplinkos poveikiu.

Beveik permatomos odos įspūdis, sukuriamas, siekiat kontrasto su lūpų ir akių atspalviu.

Naudok pudrą, kuri netamsintų tavo natūralios odos spalvos. Rinkis kuo natūralesnę, kuo labiau atskleidžiančią tikrąją tavo odos jaunystę.

Naudok skaistalus, net jei anksčiau jų nebandei. Šį sezoną madingi rožiniai, orandžiniai, sidabriniai, alyviniai, nevenk ir baltų, rudų, net vyšninių skaistalų.

Kurk drąsaus, griežto, geometriškai taisyklingo veido įspūdį.

Nepamiršk, kad veidas turi atrodyti sveikas, ekstavagantiškumo ir išskirtinumo suteiks vos keli brūkštelėjimai šepetėliu – nepersistenk.

Pavasarį tiks odos spalvos lūpų dažai, blizgesiai. Ryškūs, tamsūs: violetiniai, juodi, pilki, rudi, vyšniniai, baklažano spalvos dažai, tiks tik vakare.

Kurdama vakarinį makiažą nepamiršk pablizginti lūpas, sukurk išskirtinį įvaizdį panaudodama kelis blizgius akmelėlius, plaukų laku atsargiai tvirtinamus prie lūpų linijos.

Gali sumaišyti kelis lūpų dažų atspalvius. Atrodysi nepakartojamai, jei naudosi vyšninės spalvos blizgesį su sidabro spalvos deimantiniu lūpdažiu.

Dieną neturi šokiruoti minios. Šį sezoną daugelis dizainerių dieną skatina merginas slėpti lūpas po kukliu odos spalvos lūpų dažu ar po vos vos geidulį pabrėžiančiu, raudonį slopinančiu blizgiu.

Akys – pats svarbiausias veido akcentas. Nepamiršk jų paryškinti. Šį pavasarį vien akių tušu neatsipirksi.

Teks pirkti ne vieną akių pieštuką, akių plunksnelę, poros spalvų šešėlių.

Pilki ir balti akių šešėliai – būtini, šios spalvos akims vienos pagrindinių, vyravusių tiek Paryžiaus, tik Londono mados savaitėse.

8 dešimtmečio drąsus akių įrėminimas juoda plunksnele vis dar „ant bangos“.

Mėgstančioms spalvas – fantazijos laisvė. Ieškok naujų formų, išbandyk drugelio formos vokų makiažą, geometrinių formų derinius su piešiniais, šešėliais dažyk ne tik vokus tačiau ir nosies kauburėlį akių lygyje, smilkinius, skruostikaulius.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis