Mados infekcija 2009 – lietuviškas požiūris į aukštąją madą (nuotraukų albumas)

Du šiltus savaitgalio vakarus Vilniaus Šiuolaikinio meno centre vyko didžiausias Lietuvoje kasmetinis mados renginys „Mados infekcija 2009“. Šiuolaikinės mados tendencijas ir netradicinį požiūrį į drabužių madą pristatė garsiausi Lietuvos dizaineriai bei tik pradedantys modeliuotojai, svečiai iš Estijos, Ispanijos, Prancūzijos.

Dvi dienas vykusioje fiestoje, sutraukusioje per tūkstantį mados gerbėjų, smalsuolių, mados ir šou pasaulio įžymybių, savo kūrinius demonstravo Aldo Järvsoo ir Tanel Veenre, Eglė Žiemytė, Kristina Kruopienytė ir Egidijus Sidaras, Giedrius Šarkauskas, Diana Paukštytė, Jurga Januškevičiūtė – Žiugždienė, Sonata Bylaitė, Anna Figuera Delgado ir Macarena Ramos iš Ispanijos, Laura Dailidėnienė, Dainius Bendikas ir Paulius Staškauskas, Jurga Sutkutė, Sandra Straukaitė, Vitalis Čepkauskas, Sakina M’Sa.

Nuotraukų albumuose apačioje pamatysite akimirkas iš „Mados infekcijos 2009“, susipažinsite su Lietuvos dizainerių kūrybos subtilybėmis, jaunųjų dizainerių sprendimais, pasisemsite idėjų savo pavasario garderobui.

Vaikinai taip pat sukluskite. Tik vaikinams skirtos Giedriaus Paulausko ir Vitalio Čepkausko kolekcijos buvo nulydėtos griausmingų aplodismentų. Ačiū Dievui, vaikinų mada dar nepamiršta Lietuvoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis