Plaukai atrodys labiau išpuoselėti ir gražesni, jei rinksiesi šias 3 šukuosenas

Vienos gali džiaugtis dailiais plaukais be didelių pastangų, kitoms, tenka priežiūrai skirti kur kas daugiau laiko. Šios 3 šukuosenos padės sukurti išpuoselėtų plaukų efektą.

GLOTNIAI SUŠUKUOTI PLAUKAI

Tai paprasčiausias būdas suteikti plaukams tvarkingumo įspūdį, ypač jei nori nukreipti dėmesį nuo išsišakojusių galiukų. Kad plaukai taptų paklusnesni, o sušukuoti atrodytų dailiai, galvą ištrink drėkinančiu šampūnu ir atgaivink maitinamąja kauke. Drėgnus plaukus papurkšk glotninančiu nenuplaunamu serumu, tuomet išdžiovink. Kad plaukai būtų dar švelnesni ir neišsipašę, gali ištiesinti tiesinimo žnyplėmis.

Atidžiai iššukavusi plaukus, perskirk viršugalvį lygiu sklastymu, surišk į uodegėlę pakaušyje. Šią susuk į tvarkingu kuodeliu ir sutvirtink smeigtukais. Išsišakojusių galiukų ir plaukų šiurkštumo neliks akimirksniu.

Reuters/Scanpix nuotr.

KARĖ

Šis kirpimas išsiskiria griežtu ir tvarkingu stiliumi, kurį pabrėžia tiesūs, šiek kiek vidun pariesti plaukai. Jei taviškiai linkę banguotis, kad sukurtum tokią šukuoseną, teks juos ištiesinti. Prieš naudodama žnyples, plaukus išpurkšk specialia priemone, apsaugančia nuo karščio.

Griežtesnį karė kirpimą bus nesunku išlaikyti nepriekaištingą, jei po galvos trinkimo naudosi balzamą, o galiukus ištepsi drėkinančiu ir atstatančiu aliejuku. Kartą ar porą per savaitę skirk 10-20 minučių plaukų palepinimui kauke.

AFP/Scanpix nuotr.

SLUOKSNIAI

Dar vienas būdas sukurti išpuoselėtų plaukų įspūdį - ilgesni iškarpyti sluoksniai. Kadangi sruogos iškarpomos skirtingais ilgiais, plaukai atrodo itin gyvybingai, nelieka suskilinėjusių galiukų. Plaukų dailumą pabrėš natūraliai atrodantis dažymas sruogelėmis.

Kad kaskart atrodytum puikiai, atkreipk dėmesį į savo plaukus ir naudok tikrai tinkantį šampūną. Jei plaukai šiurkštesni, ieškok glotninančio, suteikiančio žvilgesio, jei linkę lūžinėti - stiprinančio, atkuriančio, jei galvos oda sausta - intensyviai drėkinančio.

Vida Press nuotr.

Sluoksniais karpyta šukuosena atrodo itin jaunatviškai ir žaviai, kai plaukai banguoti. Tačiau garbanojimo prietaisais nepiktnaudžiauk. Plaukus labai aukšta temperatūra veikia neigiamai - jie labiau skilinės, taps trapesni ir šiurkštesni. Jei žala jau padaryta, plaukams padės drėkinančios ir intensyviai maitinančios priemonės.

AP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis