3 makiažai gundančiam įvaizdžiui, kuriuos lengva pasidaryti pačiai

Pernelyg intensyvus ir apsunkęs makiažas nepuošia. Norėdama atrodyti viliokiškai verčiau ryškink tik vieną elementą. Štai 3 gundantys makiažai, kuriuos galėsi susikurti gana greitai, o atrodysi efektingai.

KATYTĖS ŽVILGSNIS

Vadinamojo katytės makiažo esmė yra įkypų akių iliuzija. Ją sukurti gali akių kontūru, pieštuku arba šešėliais. Jei nori griežtesnio žvilgsnio, naudok markerio tipo arba skystą / gelinį akių kontūrą. Tokiomis priemonėmis nupiešta linija atrodys išraiškingai ir elegantiškai.

Paslaptingesnis įspūdis - viršutinės blakstienų linijos ryškinimas pieštuku arba šešėliais (šešėliams tepti naudok įstrižai kirptą kietesnių šerelių teptuką). Šiek tiek išsklaidžiusi šešėliais arba minkštesniu akių pieštuku nubrėžtą liniją sukursi ypač viliokišką žvilgsnį.

Adobe Stock nuotr.

Blakstienas paryškink keliais sluoksniais juodo tušo. Užpildyk tarpelius tarp antakių specialia priemone. Tai gali būti minkštas pieštukas, antakių šešėliai ar specialus markeris. Paryškinusi antakius juos tvarkingai sušukuok ir užfiksuok.

Prie katės žvilgsnio rinkis natūraliai atrodantį likusį veido makiažą. Trūkumus (dėmeles, spuogelius, raudonį) paslėpk maskavimo priemone, skruostams suteik gaivumo rusvais skaistalais, o lūpoms parink tavo lūpų spalvai artimus dažus ar blizgį.

DŪMINIS MAKIAŽAS

Norinčioms efektingo žvilgsnio tiks lengvas dūminis akių makiažas. Šiam naudok ne pilkus ir juodus, bet rudų ir rusvų atspalvių šešėlius - atrodysi jaunatviškiau.

Prieš tepdama šešėlius, akių vokus padenk specialiu pagrindu, tuomet šešėliai nesubėgs į raukšleles ir išsilaikys ilgiau. Visą voką nudažyk šviesiai rudais, rusvais ar nude atspalvio šešėliais. Liniją virš judinamosios voko dalies paryškink kiek tamsesniais, o išorinį akių kamputį - tamsiausiais. Labai svarbu šešėlius tolygiai išsklaidyti, kad spalvos dailiai pereitų iš vienos į kitą.

Adobe Stock nuotr.

Pieštuku arba pasirinktu akių kontūru nubrėžk liniją ties viršutinėmis blakstienomis. Dramatiškesnis įvaizdis - paryškinta ne tik viršutinė, bet ir apatinė blakstienų linija.

Sutvarkyk antakius, jie įrėmins žvilgsnį, bus dar įspūdingesnis. Kad antakiai atrodytų išraiškingesni, po jų arkomis patepk šviesą atspindinčių šešėlių (tačiau nepadaugink!). Akių makiažo pabaigai naudok ypatingos apimties ir ilgio suteikiantį juodą blakstienų tušą.

RAUDONOS LŪPOS

Veikiausiai nėra fatališkesnio makiažo akcento nei sodrios raudonos lūpos. Sakoma, kad raudona spalva tinka visoms - ir toms, kurių lūpos putlios, ir kurių siauresnės. Svarbiausia sumaniai išsirinkti tinkamą atspalvį. Dramatiškiau atrodys melsvų pustonių raudoni dažai, švelniau - oranžinių. Tamsesnė raudona lūpas siaurins, šviesesnė priešingai - apimties nesumažins.

Kad lūpos ilgą laiką išliktų ryškios ir nepriekaištingos, nepatingėk prieš dažydama jas nudažyti pieštuku. Atidžiai šiuo apibrėžk lūpų kontūrą, tuomet dažai ilgiau nesubėgs į raukšleles. Kad spalva būtų intensyvesnė, dažus tepk ne tiesiai iš tūbelės, o sintetiniu teptuku (lūpas nudažysi preciziškiau, kraštelis bus lygesnis).

Jei renkiesi ryškiai raudonas lūpas, pamiršk pernelyg ryškias akis. Akių makiažas turėtų būti subtilus. Pakaks kelių rusvų šešėlių, blakstienų augimo liniją paryškinti pieštuku, o blakstienas - tušu. Nenutamsink ir antakių. Juos sušukuok, švelniai paryškink tinkančiais šešėliais ir užfiksuok, kad nesišiauštų.

Adobe Stock nuotr.

Daugiau dėmesio skirk veido odai, ji turėtų atrodyti nepriekaištingai. Prieš naudodama makiažo priemones, veidą būtinai sudrėkink kremu arba vadinamąja baze / gruntu. Tuomet užmaskuok odos trūkumus ir kempinėle tepk matinio efekto kreminę pudrą. Suteik veidui išraiškingumo modeliuodama bruožus šviesesne bei tamsesne pudromis arba specialiomis kreminėmis priemonėmis. Zoną virš skruostikaulio perbrauk šviesą atspindinčia priemone. Makiažą užfiksuok biria pudra, specialiu purškikliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis