Lakme mados savaitė – nepriklausomos merginos triumfas (nuotraukų albumas)

Tikriausiai nereikia nė priminti, kad didžiojoje dalyje Indijos vyrauja patriarchatas. Merginos paklūsta savo tėvams, o vėliau vyrams. Nuo mažens jos auginamos būti geromis šeimininkėmis, nuolankiomis namų damomis.

Tačiau modernybė, emancipacijos idėjos jau pakeitė ir tos šalies merginų protus ir mintis. Jos tampa vis laisvesnės, vis drąsiau žvelgia į pasaulį, darbo galimybes, keliauja, semiasi naujų idėjų.

Mados srityje, tradicinius sarius vis dažniau keičia įvairesnio dizaino sijonai, palaidinės, net kelnės.

Tradicinė didžiausios Indijos kosmetikos ir grožio priemonių įmonės organizuojama Lakme mados savaitė šiandien skelbia metų mados fiestos pabaigą.

Per pastarąją savaitę apie 50 dizainerių, kilusių iš Indijos arba savo karjerą siejančių su Indijos ir viso likusio mados pasaulio rinka, pristatė savo kolekcijas.

Tokios garsenybės kaip Abdulas Halderis, kuris dirbo kartu su Michailu Jacksonu, Anamika Khanna, pristatyta kaip jauna, perspektyvi dizainerė tokiuose mados autoritetų leidiniuose kaip „Vogue“, „Glamour“, taip pat pristatė kolekcijas Indijos mados savaitėje.

Indijos Lakme mados savaitė - vienas didžiausių pasaulio mados įvykių, kur idėjų semiasi net garsiausi Paryžiaus, Niujorko ar Milano dizaineriai.

Nesidairyk tik į Vakarų madas ir tu! Plėsk akiratį ir praturtink savo stilių romantišku, erotišku ir spalvingu Rytų dizainerių skoniu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis