Pavasario mada 2009. Viskas nuo A iki Z (nuotraukų albumas)

Visos žinome, kad svarbiausia - turėti unikalų gyvenimo bei apsirengimo stilių. Tačiau kartais pritrūkstame idėjų. Tada kaip pamišusios vartome madų žurnalus ir kuriame savo stilių pagal naujausias tendencijas.

Šį pavasarį vienas populiariausių pasaulyje paauglių žurnalų „Teen Vogue“ suskirstė visas šio sezono mados naujienas nuo A iki Z.

Tau belieka išsirinkti, kas patinka ir tinka tau. Naujomis mados idėjomis paįvairink savo stilių.

„A“ - skiriama Amerikai. Atributikai ne tik su Amerikos vėliava, bet ir su naujuoju šalies prezidentu. Jo vardu ar veidu. Dizaineriai, įkvėpti įvykusių rinkimų, kaip tik tai ir kuria!


„B“ šį sezoną atitenka vaikino (boyfriendo) džinsams. Ieškokite apsmukusių džinsų, kuriuos galite įsigyti drabužių parduotuvės vaikinų skyriuje. Skolinkitės kelnes iš savo vaikino (šiais sunkiais laikais tai - praktiška!)

„C“ – klasika tavo spintoje ir kosmetinėje. Dailūs rankinukai, paprasti, tačiau prabangūs auskarai, žymios firmos kvepalai, juoda klasikinė suknelė – viskas madinga. Rinkis pagal galimybes.

Žinoma, greitai pasaulio kinuose pasirodysiąs filmas „Coco avant Chanel“ („Coco prieš Chanel“) su Audrey Tatou turi būti pažiūrėtas.

„D“ skiriama svajonių komandai (angliškai skamba tikrai geriau – dream team). Tai pavasariška Charlotte Ronson kolekcija, iš kurios tikrai pasisemsite idėjų pavasario garderobui atnaujinti.

„E“ – laisvė mainams! Vėlgi – praktiška. Drabužius keiskitės su geriausiomis draugėmis ar paprasčiausiai užsukusios į mainyk.lt.

„F“ – svarbiausia - veidas. Rūpinkis savo veidu, naudok tinkančias veido priežiūros priemones (atrask natūralių produktų kaukes) ir spindėk šį pavasarį!

„G“ – jau tris dešimtmečius gyvuojantis „Guess“ prekės ženklas siūlo naujas, novatoriškas kolekcijas!

„H“ – „Taip“, talpiems bei ekologiškiems krepšiams.

„I“ – bričių stilius. Įkvėpimo ieškokite iš neseniai atrastų stilingiausių bričių, tokių kaip Daisy Lowe, Alice Dellal, Pixie Geldof, Poppy Delevigne bei Georgia Jagger.

„J“ žinoma, atitenka Japonijai. Peržvelk Tokijo gatvės madas ir ieškokite to, kas tau priimtina.

 • Japonijos gatvės mada

  „K“ - vaikų stilius. Šį sezoną dizaineriai, juokaudami ar ne, įkvėpimo ieškojo ne kur kitur, o animaciniuose filmuose.
  Filmukų herojų kostiumų detalės – madingas pavasario akcentas.

  „L“ – laisvė. Angliški gėlių raštai primena beribius gėlėtus laukus. Tokių raštų suknelė ar diržiukas turėtų atsidurti ir tavo spintoje.

  „M“ – pagarba dizaineriui J. McQuenn‘ui. Punk – rock elementai, sumišę su solidžia klasika - tai į ką reikia atkreipti dėmesį šį sezoną.

  „N“ netikėtai atitenka 90210. Dar prisimenate šią skaičių kombinaciją? Taip, taip tai - Beverly Hillsas. Jau nuo 2008 metų pradėtas visiškai naujas serialo sezonas grąžino į madą apsmukusius džinsus, neoninius dviratininkų šortukus ir didokus švarkelius.

  „O“ skirta onesies. Taip, tai - patogus, kasdieniškas ir naujoviškas kombinezonas. Check this out!

 • Onesies.

  „P“ – naujas playlist’as. Šio pavasario madingiausi atlikėjai (buvo leidžiami per mados savaites): Elvis Presley „Crawfish“, Toni Basil „Mickey“, Grace Jones „La Vie en Rose” , „Madness“ „Our House” , „Ladyhawke“ „Dusk Til Dawn”, „The Ting Tings“ „Shut Up and Let Me Go”, „Beck“ „Chemtrails” , „Santogold“ „You'll Find a Way”, M.I.A. „Paper Planes”, „Cabaret Voltaire“ „Blue Heat”, Edith Piaf „Non, Je Ne Regrette Rien”.

  „R“ skirsime ne kam kitam o Rock’n’roll’ui! Išmok jį šokti, vėl klausyk Elvio plokštelių ir ieškok naujų old school drabužių savo spintai.

  „S“ – podiumo jausmas. Vaikščiok kaip podiumu, pasitempusi ir ori, domėkis mada - tai stilinga.

  „T“ – aptempta. Dizaineris Alexanderis Wagas sukūrė marškinėlių kolekciją, kurie glunda prie kūno taip lyg su jais būtum gimusi.

  „U“ – apatinis trikotažas. Šį sezoną nepamiršk būti žaisminga. Uogų, obuolių paveiksliukai ant kelnaičių - tiks šiam pavasariui.

  „V“ – virtualiam stiliui. Pabodo visada girdėti tik apie žvaigždžių stilių? Išeitis – tapk vis populiarėjančių gatvės mados blogų fane. Pažiūrėkime, kaip gyvena jaunuoliai kitame pasaulio kampe ar kitoje gatvės pusėje.

  „Y“ – merginos, nepersistengdamos rodykite savo gražias kojas!

  „Z“ – Zaha Hadid.

 • Batai sukurti, įkvėpimo semiantis iš...architektūros. Belieka tik stebėti, gal galima kažką panašaus įsigyti.
 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis