Pavasarį spinduliuok energija ir grožiu

Nudžiūvo takeliai ir pagaliau galima nusiauti ilgaaulius. Atėjo pavasaris ir velniškai norisi pasikeisti, atrasti kažką naujo, atgaivinti savo odą ir praturtinti dienas gera nuotaika.

Štai keli ekspertų patarimai, ką būtinai turi padaryti dar nesibaigus pavasariui.

Sveika, skaisčiaake

Labiausiai nuovargį išduoda pavargusios, patinusios akys. Nori atrodyti gaivi? „Paakius tepk intensyvaus poveikio priemone, – sako Australijos makiažo specialistė Sue Devitt. Priemonė, kurios sudėtyje yra kofeino ekstrakto, akimirksniu sumažins patinimą, ypač tą, kurį sukėlė pavasarinės alergijos.“

Garderobą pagyvink spalvomis

„Dažniausiai dėviu juodos spalvos drabužius, o paskutinius penkis pavasarius stengiuosi išbandyti kokią nors naują spalvą, – sako stilistė Marija. – Visų pirma įsigyju palaidinę tokios spalvos, kurios paprastai nedėviu (arba kartais netgi tokios, kurios niekada nemėgau, pvz., žalsvai žydros arba avietinės) – rezultatai būna puikūs. Kaip mat garderobas atsinaujina.“

Pozityvaus mąstymo jėga

„Jei būsi besišypsanti, sąmojinga ir pozityviai nusiteikusi, būsi populiari ir graži, nes žmonės, spinduliuojantys laimę, visuomet traukia kitus“, – sako psichologė Debbie Mandel.

Kad būtum graži ir pasitikinti savimi šį pavasarį, pirmiausia, nusimesk savo „kietuolės“ kaukę ir leisk pasireikšti savo tikrajam vidiniam gyvybingumui.

Dantukai balti kaip perlai

Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad žmonės, kurių sveika, graži šypsena, atrodo įdomūs, protingi ir turtingi. Dr. Catrise Austin, parašiusi knygą „Holivudo šypsenos“, pataria prieš vasaros sezoną apsilankyti pas stomatologą ir atlikti dantų apnašų valymą.

Gal net vertėtų atlikti dantų balinimo procedūrą. O jei šiais krizės laikais tu taupai, išbandyk balinančius dantų dėklus ar juosteles. Dar vienas variantas – išbandyk natūralias balinančias priemones, pvz., trintas žemuoges.

Būk altruistė

Savanoriškas darbas ir altruistiniai poelgiai padidina dopamino kiekį smegenyse. Tyrėjai tai vadina „padėjėjų euforija“, sako Caroline Adams Miller, knygos „Susikurk tobulą gyvenimą: išsamus privalomų darbų sąrašas“ autorė.


Švelnesnė antakių linija

Įžymybių makiažo specialistas Ramy Gafni paprastai labiau rekomenduoja tankius, ryškius antakius, tačiau teigia, kad pavasario ir vasaros laikotarpiu pernelyg tankūs antakiai gali atrodyti pernelyg griežti. „Nepešiok jų per siaurų – užteks, kad jie bus viena eile siauresni.“

Prižiūrėk rankas

Po atšiaurios žiemos tavo rankos atrodo nualintos. Jų oda išsausėjusi, suskeldėjusi ir negraži. Gal jos dar ir dėmėtos bei susiraukšlėjusios (kaip seksualu), su katastrofiškai ataugusiomis nagų odelėmis?

Kai pavasarį galiausiai nusimausi pirštines, teks pradėti rankomis rūpintis taip pat kaip ir veidu, nes jos atspindi mūsų nuotaiką, sako visame pasaulyje žinomas modelis Ellen Sirot.

Nepamiršk aksesuarų

Vienas paprasčiausių būdų atnaujinti garderobą yra įsigyti keletą ryškių aksesuarų. „Kelios ryškios apyrankės, natūralios odos sandalai ir ryški rankinė suteiks gaivumo bet kokiam garderobui“, – siūlo įvaizdžio konsultantė Lori Ryno.

Susitvarkyk spintą

Vienas iš geriausių dalykų, kuris gali padėti tau atsinaujinti – tvarkymasis. Susitvarkyk spintą ar makiažo priemonių spintelę ir atsikratyk nebedėvimų drabužių bei pasenusių kosmetikos priemonių, sako stilistė.

Pradėk rašyti blogą

Mes nejuokaujame! Caroline Adams Miller, parašiusi knygą „Susikurk tobulą gyvenimą: išsamus privalomų darbų sąrašas“, pasakoja apie naują tyrimą, kurį atlikus išsiaiškinta, jog internetinio dienoraščio rašymas turi tokį patį tonizuojantį poveikį smegenims kaip žurnalistinis darbas.

Pavyzdžiui, vėžiu sergantys pacientai, kurie internete aprašydavo chemoterapijos kursą, mažiau jausdavo skausmą bei geriau jausdavosi nei pacientai, kurie nerašė tinklaraščio. Interneto svetainėse pradėk rašyti blog‘ą, tai taip pat lengva kaip atsidaryti elektroninio pašto dėžutę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis