Pavasario kurpaitės tau: platforma vėl madinga (nuotraukų albumas)

Lady GaGa tiesiog įsimylėjusi aukštakulnius, hipiškos platformos - jos įvazdžio dalis. O Lady GaGa - bene didžiausia šių ir praėjusių metų mados ikona. „Dolce & Gabanna“ mados namai neseka Lady GaGos įvaizdžiu, tačiau šiam sezonui taip pat siūlo išskirtinę avalynę.

Retro stiliaus aukštakulniai su platformomis, pamarginti hipiška vaivorykšte arba nulieti ryškia spalva - šį sezoną labai madingi.

Suvarstyti iš juostelių ir primenantys graikiškus sandalus aukštakulniai arba kiek grubūs, plačia pakulne stilizuoti aulinukai, primanantys moteriškus Oksfordo batelius - šio sezono vinis.

Turi nepamiršti, kad bet kokios „šlepetės“, plokščiapadės, įsispiriamos ar pantus primenančios kurpės atrodys labai neelegantiškai ir, aišku, nestilingai.

„Bet kuri mergina, su plokščiapadžiais batais atrodo žemesnė ir kresnesnė, be to nepasitempusi ir neseksuali,“ - teigia Los Andželo stilistas Marco.

Kokius aukštakulnius rinktis pavasarį ir kaip juos priderinti prie garderobo detalių, pamatysi nuotraukų albume apačioje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis