Kas sakė, kad stambi – neseksuali? (nuotraukų albumas) (video)

Adele Laurie Blue Adkins yra dvidešimt vienerių metų Didžiosios Britanijos dainininkė. Jos muzika daugiau nei prieš metus pravirkdė Jungtinę Karalystę ir apskriejo visą pasaulį. Šiemet jaunasis talentas susišlavė net 2 „Grammy“ apdovanojimus.

Adele muzika apibūdinama kaip „širdį veriantis soul“ ("heartbroken soul."). Šiuo muzikiniu stiliumi mergina susidomėjo tik vėlyvojoje paauglystėje. Nuo vaikystės ji profesionaliai atlikdavo „Spice Girls“ ar „Destiny's Child“ dainas.

Vėliau Adele ėmė bręsti, maištauti ir jos mėgstamiausia grupe tapo „Slipknot“. Ji nešiojo sudriskusius drabužius, juodai dažė akis ir atrodė panaši į „juodąją pankę“.

Vos prieš kelis metus, Adele visai netikėtai susidūrė su Etta James ir Ella Fitzgerald kūryba. Betvarklydama namus ir beklausydama šių atlikėjų, Adele suprato, ką nori veikti likusį savo gyvenimą.

Būdama 16 metų, Adele parašė pirmąją savo dainą „Hometown Glory", kurią įrašė „XL Recordings“, 2008 gimė ir jos kultinė daina „Chasing Pavements", „nuskynusi“ visus apdovanojimus ir šturmavusi topus.

Adele baigė menų mokyklą Croydone. Tą pačią lankė ir tokios pasaulio muzikos žvaigždės kaip Amy Winehouse, Katie Melua, Leona Lewis, Imogen Heap ir Kate Nash.

Daininkė triumfavo 2009 m. „BRIT Awards“ apdovanojimuose, kur tapo kritikų favorite, nors buvo išleidusi vos vieną albumą.

Dabar Adele planuoja įrašyti antrąjį albumą, kuriam jau yra parengusi 6 dainas. Sklando gandai, kad albumas turėtų pasirodyti dar šiais metais.

Daugiau Adeles nuotraukų

  • ČIA.
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis