Mintyse, spintose ir grotuvuose – devintas dešimtmetis (nuotraukų albumas)

Atėjus tokiam šiltam orui, mirtinai užsinori smagių, spalvotų, kartais nelabai reikalingų rakandėlių ar drabužėlių, kurie pralinksmina, vos į juos pažvelgus.

Mados žinovai jau sudarė šios vasaros „reikalingų šmutkių“ sąrašą. Šį sezoną iš naujo atgimsta devinto dešimtmečio dvasia. Taigi, sąraše Michaelo Jacksono, „Duran Duran“, ankstyvasis Madonnos, „Vanilla Ice“ stilius.

Kelkite plaukus aukštyn, velkite, traukite timpas ir bandykite savo stilių praturtinti devinto dešimtmečio detalėmis.

Į 80’s įsijausti padės tuo metu buvę itin populiarios „Members only“

 • striukaitės.

  „Members only“ striukė - neatsiejama jaunimo kultūros dalis tais laikais. Tad pirmiausia, pasikuisk tėvų ar vyresnių draugų spintose. Na, o jei nerandi šia etikete pažymėtos striukės, ieškok kuo panašesnės alternatyvos.

  Kita privaloma 80’s puošmena –

 • laikrodis, tik žinoma ne bet koks, o skaitmeninis.

  Kadangi technologijos pažengė ne vieną ir ne du žingsnius, tai devyniasdešimtuosius metus primenantis laikrodis jau rodys ne tik valandas, bet taip pat turės chronografą, bus atsparus vandeniui, o spalvą galėsi rinktis, kad ir iš visų vaivorykštės spalvų.


  Jei kartas nuo karto dar paniūniuoji tokias dainas, kaip „Time after time“ ar „Girls just wanna have fun“, be abejonės, prisimeni ekstravagantiškąją Cyndi Lauper.

  Pats metas merginoms peržvelgti jos nuotraukas, panaršyti mylimąją „Youtube“ ir pasisemti idėjų savo makiažui.

  Žinoma, nepamainoma 80’s aprangos dalis – sportbačiai. Tik devyniasdešimtaisiais jie patapo tokie populiarūs ir brangūs. Na, o iki tol ar nutrinti, ar visiškai nauji jie buvo old school dvasia.

  Merginos, pamiršusios eleganciją, bet vis dar siekiančios atrodyti seksualiai, dėvėjo

 • „jellies“ .

  Gal „jellies“ taps madingi ir 2009 metais?

  Reikėtų nepamiršti klasiškųjų Polo marškinukų (tiek vaikinams, tiek merginoms). Atgimstantys

 • Polo marškinėliai išlaiko savo klasikinę formą, tačiau jų apipavidalinimas skirtingas, atitinkantis kiekvieno skonį.

  Devintajame dešimtmetyje besitęsiantis new wave judėjimas išskirtinai papuošė ir merginas, ir vaikinus: ryškūs drabužiai, gausūs aksesuarai, sušiaušti plaukai, juosiami skaromis, juostomis, puošiami gėlėmis ir spalvingais segtukais.

  Merginoms nederėtų pamiršti, kad devintajame dešimtmetyje visų madisčių nagučiai spindėdavo rožine, mėlyna, salotine ir kitomis netradicinėmis spalvomis. Tad marš pirkti lako!

  Įkvėpimo semkis iš Blondie, „Sex Pistols“ stiliaus (ne veltui grupės įkūrėją siejo draugystė su dizainere Vivienne Westwood).

  Stiliaus idėjų pasisemsi ir iš filmų su Molly Ringwald (1980 –1989 metųklausykis seno gero rap‘o, hiphopo ir nepamiršk šėlti!

 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis