2009 m. maudymosi kostiumėlių tendencijos (nuotraukų albumas)

Vasara - jau visai ant nosies, o noras atrodyti nepriekaištingai paplūdimyje kamuoja nuo pavasario pradžios. Vienos puola ieškoti naujų dietų, kitos - į parduotuves šluoti lentynų.

Vis dėlto didžiausia dilema – kaip išsirinkti tinkamą maudymosi kostiumėlį.

DELFI gatvė pasidomėjo naujausiomis maudymosi kostiumėlių madomis ir sužinojo kelis itin vertingus patarimus, kaip pasipuošti paplūdimyje.

Taigi, savo atradimais dalinamės su skaitytojomis.

Pirmiausia, turi nepamiršti, kad svarbiausios taisyklės, renkantis šį sezoną madingą maudymosi kostiumėlį, tai: seksualumas, aksesuarai, bikiniai su viena petneša – ant bangos, bikiniai, be pečius juosiančių juostelių – sezono topas.

Seksualumas gali būti pabrėžiamas įvairiai: bikiniai gali būti įvairių formų ir spalvų, netaisyklingai geometriškai iškarpyti, tačiau visada – minimalistiniai. Rinkis kuo daugiau kūno atidengiančius kostiumėlius, tačiau nepamiršk, kad nuvalkiotos kelnaitės-juostelės - jau nebemadingos.

Rinkis netradicinio stiliaus kostiumėlius, tačiau atkreipk dėmesį į savo kūno formas. Tai, kas tinka podiumo gražuolėms, nebūtinai tiks tau.
Tačiau jei tau patinka ekstravagancija, esi liekna, tačiau ne per daug, rinkis „A“ arba „V“ formų vientisus maudymosi kostiumėlius, kurie būtų papuošti detalėmis, karoliukais, iškarpyti ties juosmeniu.

Saikingai ir originaliai apnuogintas juosmuo itin seksualus ir madingas šio sezono akcentas.

Papuošk savo bikinį! Gali tai padaryti paprasčiausia ryškia šilkine skara arba masyviais aksesuarais, kurie juos tavo juosmenį, kaklą ir riešus. Tačiau gali pasirinkti ir kai ką labiau netradicinio.

Paplūdimyje prisidengusi atvirą bikinį senais, dideliais tėčio ar brolio marškiniais – atrodysi gundančiai, o paslėpusi kūną po permatomo audinio suknele ar tunika – suviliosi visus paplūdimio sportininkus.

Nepamiršk skrybėlės ir didelės hipiškos rankinės. Linkime paplūdimyje išlikti stilingai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis