Prabangi gatvės mada - Chriso Browno stilius (nuotraukų albumas) (video)

Chrisas Brownas – vienas geidžiamiausių pasaulio vaikinų, 19-metis gražuolis net suviliojo tokią žvaigždę kaip Rihanna. Po beveik metus trukusios draugystės įvyko visiems gerai žinomas incidentas, kuris pavertė Chriso gyvenimą pragaru.

Šiuo metu vaikinas yra kaltinamas savo ex merginos Rihannos sumušimu. Šis emocijų proveržis jam gali kainuoti net areštą ir metus nelaisvės.

Nors skandalai netyla, Chrisas vis dar stengiasi išlaikyti gerbėjų dėmesį ir nenuvilti savo fanų.

Amerikietis Christopheris Maurice‘as Brownas, geriau žinomas, kaip tiesiog Chrisas Brownas, gimė 1989-ųjų gegužės 5-ąją dieną. Išgarsėjo jis kaip pop bei R&B stilių dainininkas, šokėjas bei aktorius.

Pirmuoju „Billboard Hot 100“ topo hitu „numeris vienas“ tapo jau pirmoji išleista jo daina „Run It!“, pasirodžiusi 2005-aisiais. Ją prodiusavo Scottas Storchas, o kūrinyje galima buvo išgirsti ir Juelz Santana.

Debiutinis, jo vardu pavadintas albumas padovanojo gerbėjams net keturis sėkmingus Top 10-uko arba Top 20-uko hitus Amerikoje.

Iš viso albumas „Billboard Hot 100“ buvo parduotas didesniu nei 2 milijonų kopijų tiražu vien Jungtinėse Amerikos Valstijose, pranešė „Nielsen SoundScan“ agentūra.

Chrisas brownas dar visai jaunas tapo pasaulinio garso žvaigžde. Garsenybės duona atėmė galimybę mokytis vidurinėje, dabar Chrisas stengiasi tobulinti žinias namuose.

Napaisant žvaigždės gyvenimo išbandymų, Chriso gyvenimo gali pavydėti ne vienas jaunuolis. Jis – stilingas, geidžiamas, merginos apsinuogina jo koncertuose, jo trokšta net Holivudo pop dievaičiai.

R&B žvaigždė, vos tapęs garsus, pasirinko tikrai neblogą savo įvaizdžio formuotoją. Jo stilistai verčiasi per galvą stengdamiesi Chrisą paversti prabangia, tačiau jaunatviškai maištinga ir jaunimui artima stiliaus ikona. Jo stiliaus pamokos – mūsų nuotraukų albume apačioje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis