Anti-krizinės mergaitės kerai – Svetlanos Lobodos stilius (nuotraukų albumas) (video)

Taip, tai ta pati garsi ukrainietė, kuri sužavėjo Europą savo nepakartojamu, spindinčiu šou „Eurovizijoje“. Nors joje ji užėmė tik 12 vietą, ją pastebėjo visi, ypač jos stilių... Pasirodo Svetlana - drabužių dizainerė. DELFI gatvė pristato savo skaitytojams skandalingosios Svetlanos Lobovos stilių. Mokomės puoštis vakarėliams...

Svetlana Loboda mokėsi skambinti pianinu, dirigavimo, estrados ir džiazo vokalo. Ji vaidino miuzikle, vedė TV laidas, fotografavo, dainavo populiariausiose Ukrainos, Rusijos merginų grupėse, galiausiai pradėjo solo karjerą.

S. Loboda nuo mažens domėjosi muzika ir vaidyba – per šeimos šventes ji kurdavo miuziklus tėvams ir giminaičiams. Nieko keisto, kad mama nutarė nuvesti ją į muzikos mokyklą.

Muzikos mokykloje S. Loboda mokėsi groti pianinu, dainuoti ir diriguoti.
Po muzikos mokyklos ji tęsė muzikos studijas – įstojo į Kijevo akademiją studijuoti estrados ir džiazo dainavimo. Netrukus ji tapo grupės „Capuccino“ nare.

2003 m. ji dalyvavo atrankoje į Ukrainos profesionalų miuziklą „Equator“. Ji gavo pagrindinį Miranos vaidmenį.

2003 m. gruodį ji įkūrė grupę „Catch“. Šiam projektui ji kūrė dainas ir kostiumus.
Kitais metais S. Loboda dalyvavo atrankoje į grupę „Nu Virgos“. Ši grupė gerai žinoma Rusijoje, sėkmingai koncertavo Japonijoje. Ji įveikė virš 500 varžovių ir tapo „Nu Virgos" soliste.

Tų pačių metų lapkričio pabaigoje S. Loboda su Aleksandru Širkovu ir jo studija „S&A;music group Ltd“ pradėjo solo karjerą ir nusifilmavo vaizdo klipe „Čiorno belaja zima“. Po metų ji išleido debiutinį albumą „Tu neužmirši“.

2007 m. dainininkė įkūrė turizmo agentūrą „Happy Vacations“, o tų pačių metų spalį atidarė ir fotografijos parodą iš kelionės po Indiją.

2008 m. pavasarį pasirodė jos albumas „Ne mačo“ ir drabužių kolekciją „F..k the macho“.

Drabužiai tapo populiarūs, išreiškė socialinį protestą prieš saldžius stereotipus.
2008 m. pabaigoje S. Loboda su DJ Lutique išleido klubinės muzikos kūrinį „By your side“. Daina užėmė pirmas vietas nacionaliniame populiariausių dainų dešimtuke, skambėjo užsienyje.Daugiau Svetlanos Lobodos nuotraukų

  • ČIA
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis