MTV kino apdovanojimuose triumfavo vampyriškasis „Saulėlydis“(nuotraukų albumas)

Savaitgalį Los Andžele vyko tarptautiniai MTV kino apdovanojimai. Geriausiu šių metų filmu pripažinta vampyriška, mistiška, šalčiu dvelkianti jaunimo gyvenimo ir meilės istorija - „Saulėlydis“.

„Saulėlydis“ pripažintas ir įvertintas ne tik kaip geriausias filmas. Pagrindinė filmo herojė Kristen Stewart pripažinta geriausia metų aktore, o Robertas Pattinsonas – geriausiu metų aktoriumi debiutantu.

Geriausios kovos scenos apdovanojimas taip pat atiteko „Saulėlydžiui“ – apdovanota scena, kai kaunasi vampyrai (vaidina Robertas Pattinsonas ir Camas Gigandetas).

Gražiausias, seksualiausias, karščiausias bučinys kino ekrane šiais metais buvo Kristen Stewart ir Roberto Pattinsono aistringas ir kiek bailus pasibučiavimas kino juostoje „Saulėlydis“.

Į MTV filmų apdovanojimus sugužėjo minia kino ir šou pasaulio garsenybių, ant raudono kilimo sukiojosi ir Paris Hilton su draugu, Hayden Panettiere, Vanessa Hudgens, Miley Cyrus, Cameron Diaz, Jimas Carrey ir kiti.

Be „Saulėlydžio“ fortūna nusišypsojo ir gražuolei paauglei Miley Cyrus, kuri buvo įvertinta, sukūrusi geriausią dainą filmo garso takeliui - „The Climb".

Filmo „Hannah Montana: Filmas“ žvaigždė sukūrė dainą, kuri puikiai perteikė jaunos garsenybės išgyvenimus, sunkią populiarumo naštą ir būtinybę pasirinkti teisingą kelią tarp begalės pagundų.

Geriausiu komedijų aktoriumi tapo Jimas Carrey, geriausias niekšo ir piktadario vaidmens apdovanojimas atiteko Heathui Ledgeriui iš filmo „Tamsos riteris“.

Geriausia aktore debiutante pripažinta jaunutė Ashley Tisdale, o geriausiu metų aktoriumi išrinktas „Vėl septyniolikos“ žvaigždė Zacas Efronas.

Akimirkas iš linksmų ir prabangių MTV filmų apdovanojimų pamatysite nuotraukų albume apačioje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis