JoJo – viena populiariausių pasaulio paauglių (nuotraukų albumas) (video)

Būdama 15 metų Joanna Levesque, dar žinoma kaip JoJo, sulaukė daugiau pripažinimo ir pasisekimo, nei dauguma dainininkų sulaukia per visą savo gyvenimą.

Savo pirmąjį kontraktą ji pasirašė būdama 12 m., o 13 m. debiutavo su dabar pasaulyje platininiu tapusiu albumu „JoJo” ir tapo jauniausia solo atlikėja, užėmusia pirmą vietą „Billboard“ populiariausių muzikos įrašų sąraše bei jauniausia atlikėja, nominuota MTV muzikos vaizdo klipų apdovanojimui.

O jei dar pamąstysime apie siautulingą koncertinį pasaulinį turą, į visus jos koncertus išpirktus bilietus ir du kartus suteiktą galimybę dainuoti JAV prezidentui - štai jums paauglės svajonių išsipildymas.

„Aš jaučiuosi tokia palaiminta, tarsi kažkas mane saugo”, - sako JoJo.
„Taip pat aš supratau, kad kai į viską žiūri pozityviai ir suburi aplink save puikią komandą, nueisi toli”,- sakė atlikėja.

Dabar JoJo yra pasirengusi pakilti į stratosferą. Jos ilgai lauktame naujame albume „The High Road”, kurį išleido įrašų kompanija „Da Family/Blackground“, matyti jos beribis talentas.

Vos per 3 metus jos balsas iš išskirtinio tapo nepakartojamu, o jos pasitikėjimas ir branda pasiekė tokias aukštumas, kurios smarkiai pralenkia jos tikrąjį amžių, dabar JoJo - aštuoniolika.

„Šis albumas parodys žmonėms, kas aš esu iš tikrųjų, - teigia mergina. - Aš noriu, kad pasaulis pamatytų, kad aš esu čia ilgam ir nesu laikinas žybtelėjimas”.

Kuriant šį muzikos stebuklą, JoJo, „Da Family Records” įrašų kompanijos prezidentas ir JoJo atradęs žmogus Vincentas Herbertas į pagalbą pasitelkė visą kompozitorių ir prodiuserių žvaigždžių komandą, kurioje yra Swizz Beatz, Scottas Storchas, Diane Warren, Seanas Garrettas, Bo Dozier, Billis Steinbergas, Joshas Alexanderis, Ryan Leslie ir dinamiškas ankstesnio JoJo hito „Leave (Get Out)” duetas SoulShock ir Karlin.

„Vis dėlto būtent JoJo išskirtiniai vokaliniai sugebėjimai ir entuziazmas užima svarbiausią vietą albume, - teigia V.Herbertas. - Kartais, kai girdžiu, kaip ji dainuoja, negaliu patikėti, kad tai įmanoma”.

Nepaisant jos amžių pralenkiančio talento, JoJo yra paauglė „iki kaulų smegenų“. Jos dainose galima išgirsti apie visus tipinės jaunos moters gyvenime egzistuojančius pakilimus ir nuopuolius: nuo problemų su vaikinais iki pasitikėjimo savimi problemų.

Be to JoJo neapsiriboja vienu muzikos stiliumi. „Nemanau, kad paaugliai klausosi vieno muzikos stiliaus, - aiškina JoJo. - Todėl aš norėjau padaryti kažką, kad žmonės galėtų linksmintis, atsipalaiduoti ir klausytis vėl ir vėl“. Dėl to jos naujasis albumas yra puikus soul, R&B, hiphopo ir roko prieskonių turintis mišinys.

Viena pirmųjų albumo dainų, kurias JoJo įrašė, yra „Too Little Too Late”. Kai jaunoji atlikėja perklausė šios dainos įrašą studijoje, ji suprato, kad turi savo pirmąjį singlą.

„Mano akis užplūdo ašaros”,- prisimena JoJo. B. Steinbergo sukurta ir V. Herberto prodiusuota daina pasižymi jausminga melodija, kurioje perduodama nesenstanti, visoms jaunoms moterims visame pasaulyje aktuali žinutė apie tai, kaip atsigauti po pirmosios meilės.

„Visos mano draugės sakė man: „Jo, mes tokios laimingos, kad tu parašei šią dainą, nes ji yra apie mus!“”, - pasakojo JoJo.

Naujame albume JoJo ir toliau tęsia moterų pasitikėjimo savimi temą paskatinančioje baladėje „Exceptional”. Legendinės kompozitorės Diane Warren parašyta daina užgavo asmeninę JoJo stygą.

„Aš patyriau liūdnų momentų, nesijaučiau gerai, mes visi tai patiriame, - teigė dainininkė. - Ši daina iš tikrųjų priverčia tave pasijusti geriau”, - įsitikinusi JoJo.

Tikriausiai daina, kuria JoJo didžiuojasi labiausiai, yra „How to Touch a Girl“, kurią ji parašė kartu su B. Steinbergu. JoJo prisipažįsta, kad dainos žodžius padiktavo realiame gyvenime įvykę romantiški įvykiai.

„Aš buvau pamišusi dėl vaikino, - sako ji.- Todėl parašiau dainą, kad pasakyčiau jam, kaip paliesti merginos širdį“. Dainos paprasta ir prabangi akustika primena soul ir džiazo klasiką. Nieko nuostabaus, turint omenyje, kad JoJo labiausiai įkvepia tokios atlikėjos kaip Aretha Franklin ir Sarah Vaughn.

JoJo teigia suprantanti po stulbinančio debiutinio albumo atsiradusį populiarumą. Ji supranta, ką reiškia naujokės laimė. Vis dėlto būtent šis iššūkis ir motyvuoja ją, dėl to jos muzikinis alkis neslūgsta.

„Aš visada sieksiu geriausio, - teigia atlikėja. - Aš niekada nepasitenkinsiu tuo, ką pasiekiau“. Tai stulbinantis pareiškimas, kai pagalvoji, kiek ji pasiekė per pastaruosius kelerius metus.

Su daugeliu įžymių atlikėjų, tokių kaip Whitney Houston ir Celine Dion dirbusi D. Warren teigia: „JoJo yra viena geriausių dainininkių, su kuria man teko dirbti, ir ji tik paauglė.

Negaliu sulaukti, kol pamatysiu, ko ji pasieks. Aš stebėsiu. Pasaulis klausysis“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis