Išleistuvinių suknelių kolekcija globos namų auklėtinėms (+ dizainerės patarimai tau) (nuotraukų albumas)

Birželio 3 dieną Vilniaus klube ,,Pacha“ šešiolika abiturienčių iš Druskininkų, Paparčių, Pabradės, Trakų ir Vilniaus globos namų virto podiumu žingsniuojančiais modeliais.

Dizainerė Irena Brusokienė kiekvienai globos namų auklėtinei pagal jų skonį ir pageidavimus sukūrė ir padovanojo išleistuvių vakaro suknelę.

Išleistuvių vakaro repeticiją ,,Pacha“ klube pradėjo „Leon Somov ir Jazzu“ koncertas. Po jų pasirodymo ant podiumo suplevėsavo ryškiaspalvės abiturienčių suknelės.

Kaip tikras žvaigždes merginas akino fotografų blykstės. ,,Nepasakystum, kad merginos drabužius demonstruoja pirmą kartą - jos drąsios ir švytinčios“, - įspūdžiais po pasirodymo dalinosi merginas konsultavusi ,,Mis Lietuva 2007” Jurgita Jurkutė.

Pasitikėjimo merginoms įkvėpė ir modelis Renata Mikailionytė – ji abiturientes mokė elegantiškai žengti ant podiumo. Stilistas Kęstutis Rimdžius pasirūpino merginų šukuosenomis, o makiažą padarė visažistas Aurimas Juodiškis.

Nuo podiumo nulipusi 18-etė Aušra patikino, kad dabar galės ramiai laukti išleistuvių vakaro: ,,Suknelę jau turiu – visiškai pagal mano skonį“. Tačiau kitas modelis Sonata nusišypsojo, kad dabar jai labiau rūpi ne suknelės, o egzaminai.

Juodoms išleistuvių suknelėms - ,,ne“

Merginoms iš Druskininkų, Paparčių, Pabradės, Trakų ir Vilniaus globos namų jau nebeteks sukti galvos, kaip pasipuošti per mokyklos baigimo šventę. Tačiau daugeliui abiturienčių išleistuvių suknelės paieškos – dar prieš akis.

Dizainerė I. Brusokienė padrąsina visas paneles, kad svarbiausia šį vakarą – gerai jaustis. ,,Nereikia galvoti, kad tik brangus drabužis leis pasijusti vakaro dama. Kuo puikiausiai pasipuošite ir paprasta medvilnine suknele“, - pataria dizainerė.

Tokią suknelę J. Brusokienė siūlo marginti nėriniais arba išsiuvinėti dekoracijų. Tačiau su aksesuarais ji pataria elgtis atsargiai: ,,Jei suknelė puošni, aksesuarų galite ir atsisakyti, ryškiais akcentais pagyvinkite tik kuklias sukneles“.

DELFI gatvė: kokios spalvos suknelę patartumėte rinktis šį sezoną?

I. Brusokienė: daugelis sako, kad juoda klasikinė suknelė – puikus sprendimas, tačiau ši spalva - ne man. Nei vienos juodos suknelės nėra ir šiandien pristatytoje mano kolekcijoje. Suknelei siūlyčiau pasirinkti ryškias, gyvas spalvas, kad atrodytumėte vasariškai.

Paklausta apie šukuosenas, I. Brusokienė primena: ,,Suknelė, makiažas ir šukuosena kuria bendrą vaizdą, tad ryški ir puošni suknelė su šukuosenos įmantrumu konkuruoti neturėtų“.

Dizainerė mano, kad geriausią suknelės modelį galima išsirinkti atsižvelgus į savo figūros ypatumus. Tą ji darė ir kurdama sukneles abiturientėms.

Dizainerė sakė atkreipusi dėmesį ne tik į merginų stilių, bet ir į fizinius duomenis. ,,Pradžioje merginos nedrąsiai atskleisdavo savo lūksečius.

Tačiau vėliau atvykusios į suknelių ,,matavimus“ visos draugiškai diskutuodavome ir aptarinėdavome, kaip sukurti tinkamiausią drabužį“, - prisimena I. Brusokienė.

Dizainerės idėją paremti tėvų globos netekusias merginas palaikė organizacija ,,Gelbėkit vaikus“. Ji padėjo surasti pažangiausias abiturientes, kurios pirmą kartą pas I. Brusokienę apsilankė jau prieš tris mėnesius.

,,Kai suknelės sukurtos ir pademonstruotos, svarbiausia, kad per tikrąsias išleistuves merginos su jomis jaustųsi ypatingai“, - nusišypso dizainerė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis