Pasidaryk pats: žvakės – lengva ir paprasta! (foto)

Pagaliau sulaukėme vasaros... Baigsis pamokos, egzaminai ir turėsime daugybę laiko savo pomėgiams. Kūryba – savęs realizavimas – bene geriausias laisvo laiko praleidimas. Galima tapyti, lipdyti, rašyti, siūti, dainuoti, groti arba... lieti žvakes.

Apie tai jums ir papasakosiu.

Žvakes lieti galima meditacines, net gydomąsias, atsižvelgiant į spalvų, kvapų ir augalėlių reikšmes, tačiau galima lieti ir paprastas - dėl grožio.

Visų spalvų, eterinių aliejų ir augalų reikšmes galima rasti internete, tačiau aprašysiu tas, kurias pasirinkau aš.

Taigi, jums reikės:

Norimų spalvų žvakių;

Sudžiovintų augalėlių, žiedų;

Indelių, formų žvakėms - gali būti stiklinės(daugkartinės) arba kartoninės(vienam kartui);

Eterinių aliejų (jų maišymo principus taip pat galima rasti internete);

Metalinio indelio, kuriame kaitinsime vašką.

Darbo eiga:

Žvakes susmulkiname, kuo mažiau supjaustant knatą – jį dėsime į daromą žvakę. Beje, žvakių spalvas taip pat puikiai galima maišyti.

Aš rinkausi kelias spalvas:

Raudona – meilės ir sveikatos simbolis. Gerina sveikatą, stiprina valią, didina drąsą.

Žydra - dvasingumo simbolis. Žadina intuiciją, vidinį suvokimą. Padeda atsipalaiduoti, nuramina jausmus. Padeda vienatvės akimirkomis, pažadina artistinius sugebėjimus, įkvėpimą.

Violetinė – dvasingumo, stiprumo ir valdžios simbolis. Ji padeda pasiekti sėkmę, skatina minčių kilnumą, dvasinių norų išsipildymą.

Padeda subalansuoti fizinę ir dvasinę energijas. Skatina intuiciją, suaktyvina sapnus.

Taip pat į žvakes dėjau sudžiovintų alyvų žiedų. Alyva naudojama apsaugai, grožiui, meilei, harmonijai ir pusiausvyrai palaikyti. Ji padeda priimti sprendimus, gerina atmintį.

Lavandų eterinis aliejus – išlaisvina nuo emocinio streso, suteikia vidinę ramybę. Siejamas su meilė, taika, laime, ramiu miegu.

Susmulkintą žvakę dedame į metalinį indelį ir kaitiname, kol išsilydo. Kol vaškas kaista, pasiruošiame formeles: augalėlius įmerkiame į vandenį ir šlapius dedame ant formelės kraštų (taip jie prilimpa). Taip pat galime dėti smėlį, akmenukus ar ką tik sugalvosite.

Į skystą vašką pilame eterinio aliejaus. Palaukiame, kol vaškas atvės ir pilame į formeles. Knatas turi buti formelės viduryje (kitaip žvakė gali nedegti).

Jei norime, kad žvakė būtų kelių spalvų, supylę vienos spalvos vašką, palaukiame, kol pradės stingti (paviršius turi būti nebe skystas).

Tuomet pilame antrą spalvą. Į žvakes galima dėti kriauklyčių, akmenukų ir pan. Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos.

Palaukiame, kol žvakės galutinai sustings. Jei stiklinės formelės buvo sušlapintos vandeniu, paėmus už knato žvakė lengvai išsitraukia. Jei darėte kartoninėse formelėse, jį nulupkite.

Sveikinu! Jūsų žvakė baigta. Tai gali būti puiki dovana, namų puošmena ar meditacijos atributika.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis