Jei nenori atrodyti kaip mados „košmaras“...

Kartais atrodo, kad mados tendencijos žvaigždėms nė motais. Jos rengiasi kaip išmano ir vis tiek puikuojasi žurnalų viršeliuose. Vis tik nereiktų pamiršti, kad blogiausiai besirengiančiomis kartais įvardijamos ir tokios žvaigždės kaip Madonna.

Tad jei nenori atrodyti kaip mados „košmaras“ venk kopijuoti visas garsenybes. Tikrai atrodai juokingai jei:

…vilki apatinius drabužius, kaip viršutinius

Šiuo metu „ant bangos“ moteriškas, ištaigingas apatinis trikotažas, panelės. Jeigu tau patinka „Pussycat Dolls“, rinkis nėriniuotus, su antkrūčiais apatinius drabužėlius.

Juos šiek tiek pridenk, tik kraštelius palik matomus, tarsi užuominas. Taip vilkėdama, tu tikrai gundysi vaikinus, subtiliai demonstruodama savo grožybes.

Tik nenešiok prašmatnių korsetų kaip viršutinių drabužių. Tai tikrai prasto skonio pavyzdys.

…visos detalės dera

Derinti drabužius tikrai nėra sunku, tačiau Padmai Lakshim tai atrodo labai sudėtinga.

Itin patogūs batai (botai) nedera prie visų drabužių...

Pasilik savo „kerzavus“ batus savaitgalio pasilinksminimams, pavyzdžiui, dėvėk juos su aptemptais džinsais, tačiau tik ne su sijonu.

…vilkėk 9 dešimtmečio „timpas“

Dėvėdama aptemptas „timpas“ su ilga palaidinuke, kaip pavyzdžiui Ashley Tisdale, viename pristatymų, atrodysi nelabai miela ir stilinga…

…dideli akiniai nuo saulės

Pirmiausiai, turi vengti atrodyti kaip vabzdys, taip pat nebūtinai akinių nuo saulės stiklai turi būti trijų skirtingų spalvų kaip kad Mary Kate ir Ashley Olsen akiniai.

Vien todėl, kad šiuo metu tokie akiniai yra madingi, visiškai nereiškia, kad jie visiems tinka.

…derink odines detales bei gyvūnų kailių imitacijas

Šiuo metu labai madingi visokie pagražinimai, puošnios detalės, ypač rankų darbo… Tačiau būk atsargi su detalėmis, juk nenori atrodyti kaip Lisa Rinna.

…„apdribę“ drabužiai atrodo seksualiai

Žvaigždės mėgsta sluoksniuoti kasdieninius drabužius, kaip pavyzdžiui, Kristen Dunst. Tačiau, nejuokink kitų – toks apsirengimo stilius yra senamadiškas.

…dėvėk itin trumpus šortukus

Ar tikrai tu nori atidengti savo šlaunis, bei užpakaliuką? Pabandyk, jei tau tai tinka… Tačiau Kristen Dunst – prastas pavyzdys.

…paslėpk savo juosmenį

Kalbame apie plačius drabužius: džemperius bei sukneles. Tačiau jeigu esi liekna, geriau vilkėti aptemptus drabužėlius, neslėpk savo kūno linijų „maiše“.

…ryšėk veliūrinį galvos raištį

Daug Holivudo žvaigždžių pavyzdžiui, Mary-Kate Olsen mėgsta mergaitiškus, gėlėtus raištelius, juostas ant galvos. Tačiau ne kiekvienai tai tinka!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis