Rio De Žaneiro paplūdimio mados: užburiantis seksualumas (nuotraukų albumas)

Rio De Žaneiro mados savaitė salsos sostinėje praūžė pirmąjį birželio savaitgalį. Akis paganyti galėjome ne tik į seksualius modelius, tačiau ir į jų seksualumą išradingai pabrėžiančius, pietiečių temperamentu dvelkiančius drabužius.

Žaisminga vasaros deivė

Braziliškas seksualumas subtiliai perteiktas Rio De Žaneiro mados savaitės kolekcijose. Paplūdimio gražuolei pietiečių dizaineriai siūlo ryškias, net akį veriančias spalvas ir saikingą, tačiau akivaizdų nuogumą.

Madingi trumpi šortukai aukštu juosmeniu, diržai (juos gali juostis ir kelis - svarbiausia, plonyčius, ryškius, su dėmesį prikaustančia sagtimi).

Vietoje palaidinės gali rinktis skareles, skraistes, net šilkinius šalikėlius. Svarbiausia - nenuobodžius. Madingos žalia, geltona, raudona spalvos, smulkiais gėlių raštais puošti audiniai.

Nesidrovėk ir palik namuose liemenėlę. Drabužiai gali dengti kūną, būti plazdantys, keliasluoksniai, tačiau išryškėję krūtinės kontūrai iškart ves iš proto visus paplūdimio sportiškus jaunuolius. Subtilus seksualumas - šio ir kito vasaros sezonų vinis. Lavink fantaziją besipuošdama.

Pagrindiniai aksesuarai - galvos apdangalais ir žaviomis skrybėlaitėmis virtusios skaros ir skepetos bei masyvios, iki alkūnės suvertos apyrankės.

Gėlės prie jūros

Seksualiausi bikiniai - griežtų geometrinių formų atskiri kostiumėliai, kurie būtinai turi būti suderinti su aksesuarais, įpintais į plaukus ir puošiančius kaklą bei riešus.

Atkreipk dėmesį, jog vėl grįžta į madą kelnaitės aukštu liemeniu.

Vakarėlio mūza

Į vakarėlį turi keliauti, siekdama suvedžioti net šunį prie laiptinės... Tokios išskirtinai prabangios ir drąsių formų - Rio De Žaneiro mados savaitės vakarinės suknelės.

Jei sieki atrodyti kiek kukliau ar ieškai suknelės kasdienai, rinkis pilkšvų atspalvių retro stiliaus uždaras sukneles. Nepamiršk berniukiškos skrybėlės, kuri suteiks tavo išvaizdai pikantiško amerikietiško žavesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis