Skelbiamas Baltijos šalių mados trumpųjų filmų konkursas „Fashion is Passion“

„Latvijas Modes Fonds“, kartu su prekybos centru „Domina“ ir tarptautiniu trumpųjų filmų tinklu „Future Shorts“, paskelbė trumpųjų filmų konkursą „Fashion is Passion“ (FIP). Konkurse kviečiami dalyvauti ir profesionalūs menininkai ir mėgėjai iš visų Baltijos šalių (Latvijos, Lietuvos, Estijos). Pagrindinis prizas – 3000 eurų.

Šiemet menininkai kviečiami kurti trumpuosius filmus mados tema. Konkurso dalyviai turi sukurti bet kokio žanro 3–4 minučių trukmės trumpąjį filmą ir jo tematiką atitinkančią fotografijų seriją.

Konkursui galima teikti tiek jau sukurtus trumpuosius filmus, tiek naujus trumpųjų filmų projektus. Pastarieji, patekę į finalą, pretenduos į „Fashion is Passion“ filmų fondo finansavimą.

Paraiškas dalyvauti konkurse reikia pateikti iki liepos 15 d., o jau liepos 22 d. tarptautinė komisija nustatys 10 finalo dalyvių, kurie kovos dėl pagrindinio prizo.

Prizai konkurso nugalėtojams

„Fashion is Passion“ konkursui „Latvijas Modes Fonds“ ir prekybos centras „Domina“ skyrė 5000 eurų prizinį fondą. Į fondo paramą pretenduoja kiekvienas konkurse dalyvaujantis menininkas. Ką finansuoti ir kokio dydžio sumą skirti, nuspręs komisija.

Finalo nugalėtojas bus apdovanotas 3000 eurų suma, o daugiausiai žiūrovų simpatijų pelniusio filmo kūrėjo laukia 1000 eurų piniginis prizas.

Žiūrovai išrinks jiems labiausiai patikusį filmą balsuodami FIP konkurso interneto svetainėje.

Filmų peržiūra ir uždarymo ceremonija

Geriausi filmai bus rodomi per „Future Shorts“ trumpųjų filmų sesiją rugsėjo mėnesį. Be to, visą rugsėjį į finalą patekę darbai bus demonstruojami prekybos centre „Domina“.

Konkurso nugalėtojas ir daugiausiai žiūrovų simpatijų pelniusio filmo kūrėjas bus paskelbti spalio mėnesį, konkurso uždarymo ceremonijos metu.

Per uždarymo ceremoniją bus rodomi geriausi konkursui pateikti trumpieji filmai bei speciali tarptautinė trumpųjų mados filmų programa.

Paraiškas rasite

  • ČIA.
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis