Renkis kaip Lady GaGa (nuotraukų albumas)

Pagaliau visas futuristinės mados svajones realizavo vienas žmogus, kurį galime pateikti kaip ateities mados guru - Lady GaGa. Smulkutė mergaičiukė su savitu sceniniu įvaizdžiu – užvaldė pasaulį.

Nors tau gali pasirodyti, kad pop žvaigždutė rengiasi pernelyg iššaukiančiai, Lady GaGos drabužiai bei jų detalės šį sezoną yra itin madingi.

Aptemtas triko

Old school’as daro didelę įtaką futuristiniam stiliui. Lady Gaga kaip viršutinį drabužį ir savo prekinį ženklą nešioja triko, kuris buvo itin populiarus 90-aisiais ir, kaip matome, vėl grįžo į madą.

Kuklus galvos apdangalas

Ar skaros vėl madingos? Nevisai. Moterys gobia galvas nuo vėjo, lietaus ar svetimų žvilgsnių amžių amžius.

Tačiau galvos apdangalą paversti aksesuaru gali tik Lady GaGa. Skara puikiai tinka prie trumpos juodos suknelės, sukurdama kuklų, bet tuo pačiu ir seksualų įvaizdį.

Mėlynieji Havajai

Lady Gaga scenoje vilkėjo labai įdomią, simetriškai mėlynomis gėlėmis nuspalvintą kostiumėlį.

Disko liemenėlė

Galima būtų teigti, kad nuo Madonos aukso amžiaus laikų prasidėjo disko stiliaus liemenėlių mada. Netradicinės liemenėlės kur kas įspūdingesnės netgi už leopardinės ar auksinio metalo medžiagos apatinius drabužius.

Dramatiška lėlė

Ar ji mėgdžioja lėlę Barbę? Manome, kad taip. Nors mūsų viena mėgstamiausių lėlių niekuomet nebuvo tokia eklektiška, barbės ir seksualios blondinės panašumų negalime paneigti.

Princesė

Metalo akcentas itin madingas šiais metais. Lady Gaga peržengė visas ribas ir jaučiasi patogiai vilkėdama iššaukiančią suknelę su perdėtai atvira iškirpte ties krūtine.

Aštrūs kampai

Dauguma stilistų pasakytų, kad juodas švarkas privalo būti kiekvienos iš mūsų drabužių spintoje. Tad pakoreguok jį arba įsigyk tokį, kaip vilki Lady Gaga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis