Vaikinų vasaros stilius: seksualus padauža (nuotraukų albumas)

Vasara atėjo, dizaineriai išprotėjo! Šį sezoną mados ir stiliaus žinovai vaikinams siūlo seksualaus, tačiau paugliškai valiūkiško vaikino įvaizdį. Jei nori pavergti merginas savo išskirtinai madingu stiliumi, šią vasarą prisimink spalvotus mokyklinius marškinius ir jaukius, klasikinius šortus ar bridžus.

Kai „Givenchy“, japonų „Comme des Garcons“, prancūzų „Thierry Mugler“ mados namai rengia jaunuolius spalvingais, žaismingais kostiumais, nieko nesužavėsi vasarą dėvėdamas tuos pačius nutrintus, pilkus, sportinius drabužius.

Imk ir išdrįsk šią vasarą išsiskirti iš minios. Tikrai spintoje ar drabužių parduotuvėje rasi kažką nebrangaus praskaidrinti garderobui.

Įsigyk spalvingą skarelę, kurios nevenk rišti vietoje diržo, ant riešo, pečių ar galvos. Plazdantys šalikėliai, ilgos, pro prarištus batus švytinčios kojinės tikrai privers nusišypsoti ir į tave atsisukti ne vieną merginą.

„Nesipurtyk“ gero berniuko įvaizdžio, tokio, kokį anksčiau propagavo „moksliukai“. Lūzerio etikėtė jau nebeklijuojama protingiems ir savimi pasitikintiens paaugliams kurie geba derinti naujausių kolekcijų idėjas.

Žvilgtelėk, kaip rengtis siūlo dizaineriai šį ir ateinantį sezoną. Tikrai rasi kai ką kam nesugebėsi atsispirti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis