Selena Gomez - žvaigždė, kuri turėjo nurungti Miley (nuotraukų albumas)

Selena Gomez – šešiolikmetė aktorė iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Ten jos populiarumo žvaigždė spindi ne ką blankiau nei Miley Cyrus ar Taylor Swift.

Nors mergina dar nebaigusi mokyklos – pinigų pragyventi ji jau užsidirbo. Ir jų pakaks visam jos gyvenimui!

Nuo septynerių daugybos lentelę Selena mokėsi filmavimo aikštelėse. Selena filmavosi nuotykiniame vaikų seriale „Barnis ir draugai“, 2003 metais ji suvaidino „Šnipų vaikučiuose“ bei keliose „Valkeris, Teksaso reidžeris“ serijose.

S. Gomez - nenuginčijama „Disney“ kino kompanijos žvaigždė. Visai neseniai ją buvo galima išvysti „Hannah Montana“ seriale.

Nuo 2007 metų Selena tapo nepakeičiama paaugle-aktore. Per metus ji spėjo suvaidinti keturių skirtingų filmų epizoduose, o kitais metais jau debiutavo kaip teen pop, pop rock atlikėja.

Pasklido gandai, kad Selena, nors labai jauna, tačiau kaip ir daugelis Holivudo žvaigždžių kuria savo produktų liniją paaugliams, koncertuoja, pasirodo televizijos pokalbių laidose ir kai kurias jų veda.

S. Gomez nuolat sukasi tarp garsenybių. Vieni geriausių jos draugų yra Demi Lovato, Miley Cyrus, „Jonas Brothers“ nariai. Visai neseniai Amerikoje sklandė gandai, kad S. Gomez tikrai nurungs savo garsiąją konkurentę Miley Cyrus.

Ne vienas interneto komentatorius Seleną vadino kur kas gražesne, talentingesne ir labiau subrendusia nei Miley. Kuri šių garsenybių pop pasaulyje „išliks“ ilgiau parodys ateitis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis