Žvaigždžių vasaros garderobas (nuotraukų albumas)

Esame įpratę gėrėtis žvaigždžių drabužėliais, papuošalais, ištaigingomis mašinomis, apartamentais ir prabangos prekėmis, kurių niekada gyvenime galbūt net iš arti nepamatysime. Mes pavydime žvaigždėms jų sėkmingos karjeros, dėmesio, turto ir populiarumo.

Tačiau ne mažiau nei pavydime, mes žvaigždžių gailime arba net nekenčiame. Kodėl? Dėl jų tuštybės, laisvo ir nevaržomo gyvenimo būdo, pasipūtimo, ydų.

Žvaigždės - ne kokie supermenai. Joms taip pat slenka plaukai, glemba raumenys ir raukšlėjasi oda. Net kai kurios dizainerių pastangos papuošti gražuoles, nueina šuniui ant uodegos, nes drabužiai negali pakeisti žmogaus žavesio ir charizmos.

Įvaizdžio specialistų parinkti žvaigždžių drabužiai - išskirtinai žavūs. Tačiau nebūtina lankytis prabangiausiose pasaulio parduotuvėse, jei nori atrodyti kaip žvaigždė. Bereikia pataisyti kelis savo senus drabužėlius, kad jie įgautų šiuolaikiško žavesio.

Taigi, peržiūrėk garsenybių garderobą ir suteik savo stiliui žvaigždės spindesio. Tik prisimink: nuoširdi šypsena, bendravimas ir atvirumas - geriausi aksesuarai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis