Idėjos, kai spinta badauja (foto)

Merginos nori išlikti stilingos bei gražios visur ir visada, net kai aplinkui siautėja krizė. Pakampėse visi guodžiasi, kaip dabar sunku ir kaip kurį laiką teks apsieiti be linksmybių, pasilepinimų, smagių akimirkų ir, žinoma, naujų drabužėlių.

Tačiau kiekvienam sveikam protui turėtų būti aišku, kad tada, kai ne viską galima nusipirkti, savo tikslų galima pasiekti, pasitelkus fantaziją išradingumą ir rankdarbius.

Juk tik per Didžiąją depresiją, Antrąjį pasaulinį karą, moterys subruzdo atskleisti savo individualybę, savąjį grožį, išleidžiant kuo mažiau pinigų. Rezultatas stulbinantis - maištingas Vintage.

Tad kaip tik šiandien DELFI gatvė pasiūlys keletą idėjų, kaip atnaujinti savo spintą, beveik neišleidžiant nė cento.

Stilinga ir madinga

Siaurėjantys džinsai, vos kabantys ant klubų, palengva nyksta iš madų katalogų, tačiau sero Paulo McCartney‘o dukra - dizainerė Stella McCartney - 2009 metų pavasario/vasaros kolekcijoje pristatė kiek atnaujintą siaurėjančių džinsų

 • variantą .

  Ir tau reikia tokių džinsų? Išeitis paprasta – pirma reikia susirasti džinsus, kurie tau būtų patogūs ir tikrai negailėtum jų naujam jų prikėlimui, na, o tada susirask vonioje balinimo priemonių.

  Į vandenį reikia įpilti balinamosios priemonės ir įmerkti džinsus iki kelių. Jei norite, kad spalva po truputį pereitų į vis šviesesnį atspalvį – tai ilgiau palaikykite džinsų galus minėtame mišinyje, o kitas sritis trumpesnį laiką.

  Dar viena idėja džinsams atnaujinti, jei turite juodus džinsus (nors, žinoma, galima atnaujinti ir paprastus mėlynus džinsus).

  Madingais suplėšytais

 • džinsais puošiasi ir Rihanna, ir Erin Wasson bei visos stilingos pasaulio žvaigždutės. Pamačius, kaip tokie džinsai atrodo, matyt, net nereikia pasakoti, kaip juos pasigaminti.

  Na, o jei nenorite gadinti džinsų, „pasiblusinėkite“ mamyčių spintose. Šį sezoną kartu ir stilinga, ir madinga – devintojo dešimtmečio

 • džinsiukai .

  Ir taip pat, matyt, nieko nenustebinsianti idėja – suplyšusius džinsus nukirpkite ir pasidarykite šortukus. Jei turite noro, galimybių ir gabumų naujus šortukus dekoruokite gėlėmis, užrašais ar kitais savo fantazijos vaisiais.

  Ir vėl velti?

  Jau, matyt, daug kam pabodo tie velti burbuliukai. DELFI gatvė siūlo pasitelkti fantaziją savo ausytėms nuvelti meškiukus, vėžliukus, žmogeliukus… Ieškokite pavyzdžių ir visai pigiai galėsite pasidaryti pilną dėžutę naujų papuošalų.

  Karštai dienai

  Kai saulė kepina – būtina pasisaugoti, o svarbiausia apsaugoti galvą. Šią vasarą dizaineriai siūlo grandioziškas skrybėles, kurias vargiai pakels jaunų merginų galvos, tačiau taip pat šį sezoną madingos mažos, margos kepuraitės, kurias lengvai galima pasidaryti pačioms.
  Pati paprasčiausia idėja – galvą apsivynioti

 • skara , šią vasarą patartina rinktis gamtos spalvas – smėlio, saulės, žolės, vandens.

  Taip pat visada galite nusinerti beretę, tačiau vėl prisiminkite vyraujantį koloritą.

  Trumpai ir greitai

  Na, ir dar keletas paprastų idėjų:

  · Jei turite spintoje senų, lengvų, ilgų sijonų, sukirpkite juos ir pasidarykite dabar taip visų trokštamas Aladino kelnes.

  · Medžiaginiai batai voliojasi spintoje, nes atsibodo jų spalva? Perdažykit juos, nupieškite ką nors. Idėjų galite pasisemti iš

 • čia .

  · Na, o jei turite nusibodusių vienspalvių marškinėlių –

 • pieškite ant jų arba išbandykite trafaretinį piešinį ir gal net pati Audrey Hepburn puikuosis ant jūsų krūtinės.
 • Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis