Pankė, kurios įvaizdis - šokas (nuotraukų albumas) (video)

Ji jauna, nenustygstanti vietoje, ji garsi ir ją dievina visa Amerika. Tai 28 metų įstabaus balso savininkė Beth Ditto. Nors mergina ilgą laiką nekentė savęs ir kovojo su aibe kompleksų, visai neseniai ji nugalėjo save ir iš bjauriojo ančiuko tapo… tuo pačiu ančiuku, tik beprotiškai garsiu…

Beth Ditto gimė 1981 m. vasario 19 d. JAV, Arkanzaso valstijoje. Ji – dainininkė, dainų kūrėja, išgarėjusi su grupe „The Gossip“.

B. Ditto yra lesbietė ir neslepia savo orientacijos. Užtat ji - aktyvi feministė ir kovotoja už netradicinių pažiūrų žmonių teises.

2006 m. kilo apkalbų banga, kai interviu žurnalui NME, Beth pareiškė vaikystėje valgiusi voveres. Ji teigė, jog Arkanzase žmones jas valgo.

Kiek keista, kad 2007 metais tas pats žurnalas NME paskelbė Beth seksualiausia metų moterimi.

Labiausiai Beth išgarsėjo savo ekscentriškais šokiais scenoje ir unikaliu įvaizdžiu. B. Ditto vadina save panke, todėl nenaudoja dezodoranto, neskuta pažastų.

Laikraštyje „The Guardian“ Beth turėjo asmeninę skiltį, kurioje rašė patarimus jaunimui, kaip suformuoti originalų įvaizdį.

2009 m. vasarį Londone jos nuotrauka puikavosi ant pirmojo žurnalo „Love magazine“ viršelio. Šią liepą Jungtinėje Karalystėje interneto parduotuvėse pradėta pardavinėti jos drabužių kolekcija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis