Konkursas „Mano vasaros stilius“: renkame stilingiausias lietuvaites (nuotraukų albumas) (balsavimas)

Rodos, akimirksniu prabėgo 3 savaitės, per kurias moterys, merginos ir stilingos paauglės siuntė DELFI gatvei savo stiliaus nuotraukas. 3 savaitės – beveik 300 vasaros stiliuko
 • nuotraukų .
 • Vienos pozavo gamtoje, kitos nuotraukas darė su draugėmis, užsidariusios kambariuose. Vienos demonstravo savo apvalumus ir iškilumus, vilkėdamos atvirais drabužiais, kitos vasarai rinkosi spalvingus, tačiau kuklius ir uždarus rūbus.

  Vienos merginos iškratė motinų ir močiučių spintas, kitos, tikriausiai, nušlavė parduotuvių lentynas per išpardavimus. Rezultatas stulbinantis – kukluolės, žavingos, aistringos flirto karalienės, hipės, pamaivos, madistės

  Atrinkome konkurso sąlygas atitinkančių merginų nuotraukas ir skelbiame balsavimą. Balsavimo nugalėtojai atiteks vasariškiausias DELFI prizas – hamakas. Paskatinamuosius prizus gaus ir antrosios bei trečiosios vietos nugalėtojos.

  Kadangi daugelio merginų stiliaus vertinimai foto.delfi.lt sutapo, balsavimui pateikiame daugiau nei 10 pretendenčių į „karščiausio“ stiliaus merginos titulą.

  Kurios vasaros stilius vertas karūnos, išrinkite jūs, DELFI skaitytojai!


  Parašyk Redakcijai

  Sekite mus:

  Prenumeruok

  Naujienlaiškį

  Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis