Atrodyk kaip „Saulėlydžio“ žvaigždė (nuotraukų albumas)

Mes dieviname ją! Ir labai nekenčiame. Žinoma, dėl to, kad ji - šių metų populiariausio filmo pasaulyje „Saulėlydis“ žvaigždė. Ji vaidinio su Robertu Pattinsonu - geidžiamiausiu ir paslaptingiausiu vaikinu šiais metais.

Kristen Stewart neabejotinai patraukli ir jos stilių stengiasi atkartoti tūkstančiai paauglių. Kodėl? Na, filme ji suvilioja neprieinamiausią mokyklos vaikiną - vampyrą.

Taigi, pasinaudok keliais mūsų pateikiamais patarimais ir atrodyk kaip Kristen Stewart herojė Bella.

Visiškas paprastumas

Drąsiai galime teigti, kad Bellai labai tiktų tamsiai mėlyna šilkinė suknelė, kadangi su ja ji atrodytų koketiška, nė nebūdama populiariausia gražuole savo mokykloje. Auksinės sagos taip pat padeda išryškinti gundančias suknelės formas.

Saugumas pirmoje vietoje

Bellai labai svarbu būti pasitikinčia savimi, todėl sluoksniuotas apsirengimo stilius ne tik suteikia jai „miesčioniško“ įvaizdžio, bet ir apsaugo mergaitiško trapumo komplekso.

Suknelė pomirtiniam gyvenimui

Bella nebūtų numirusi, jeigu ne jos trumputė juoda suknelė bei languoti vilnoniai marškinėliai.

Įgyti palankumą

Platus, „apdribęs“ vilnonis megztinis tiesiog būtinas Bellai, kadangi kitu atveju jai būtų per ne lyg šalta skristi virš medžių ant Edvardo nugaros.

Kasdieniškumas

Bella patogiausiai jaučiasi, dėvėdama patogius kasdieninius drabužius. Marškinių kišenėje ji gali pasislėpusi laikyti Edvardo nuotrauką.

Nuovokumas

Bellai labai svarbu prisidengti, ypač kai ji bendrauja su vampyrais. Šių marškinukų apykaklė puikiai tinka uždengti savo kūną nuo „išalkusiųjų kraujo“ akių.

Odė devyniasdešimtiesiems

Džinsinis švarkelis puikiai tinka Bellai, kai jai tenka bėgti (o tai nutinka labai dažnai). Toks sluoksniuotas apsirengimo stilius – Bellos vizitinė kortelė.

Nepakartojamas stilingumas

Minkštas, kašmyrinis tamsios purpurinės spalvos V formos megztinukas tikrai atskleidžia Bellos grožį ir patrauklumą. Edvardui tikras vargas atsispirti.

Persirengimas

Bellai užtenka persirengti marškinėlius ar palaidinę ir ji jau pasirengusi pasimatymui. Tai nepakartojama! Vienas drabužis atskleidžia merginos seksualumą.

Talismanai

Ant virvutės suverti karoliukai–apyrankės suteikia Bellai išskirtinumo. Tikima, kad velnio akis, dobilas ir taikos ženklas apsaugo nuo nepageidaujamų svečių bei nelaimių.

Pagrindinis aprangos elementas

Suknelės Bellai? Jokiu būdu! Šokių vakaras buvo vienintelis kartas, kai ji vilkėjo suknelę. Bellą visuomet lydi jos džinsai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis