Pirmoji mados naktis Vilniuje – „Fashion’s Night Out“ (atnaujintas nuotraukų albumas)

Vakar naktį vintažiniais drabužiais apsirėdę į Vilniaus gatves išėjo „visokio plauko ir sukirpimo“ dizaineriai, stilistai, mados guru, modeliai ir mados mylėtojai. Sostinėje praūžė pirmoji tarptautinė mados naktis – „Fashion‘s NightOut“.

„Fashion’s Night Out“ („Mados naktis“) – yra tarptautinis renginys, kurio metu iki pat vėlyvo vakaro dirba miesto boutique ‘ai, dizainerių parduotuvės ir studijos, stilistų salonai…

Vilniuje tokią naktį pradėjo plaukų stilisto Jurijaus Levčenkovo pasirodymas. Vidury Rotušės aikštės ant raudono kilimo buvo pastatyta kirpėjo kėdė. Madingai vėluojanti pradžia sulaukė audringų ovacijų, deja, mažo būrio susirinkusiųjų.

Stilistas nieko nelaukęs ėmėsi darbo: kėdėje kaip man atsidūrė modelis, kirpėjas ėmė modeliuoti šukuoseną. Jis mielai bendravo su susirinkusias žiūrovais ir galiausiai, įpynęs violetinį tiulį merginai į plaukus, baigė savo šedevrą – stilingiausią nakties šukuoseną.

Retro, vintage ir ilgi plaukai

Į senamiestyje esančius boutique ‘us sugužėjo žmonės. Juos pasitiko vyno bei šampano pripildyto taurės, saldainių dubenėliai ir besišypsantys vintage stiliaus drabužių parduotuvių darbuotojai bei savininkai.

„Vintage boutique“ savininkė Inga Zakarevičienė mielai rodė užsienio ir lietuvių dizainerių darbus. „Vintage?.. Tai naujai atrasta sena,“ – apie savo meilę retro ir vintage trumpai apibrėžė Inga.

Tuo tarpu stilistas Jurijus patarė, kad šį sezoną madingi ilgi plaukai. Paklaustas, ką daryti toms, kurios negali puikuotis ilgomis garbanomis, stilistas patarė juos augintis. O DELFI gatvė pašnibždės jums, kad šiais laikais juos galima ir prisiauginti.


„De‘žavu“ boutique‘o savinininkė Gintarė DELFI gatvei pasakojo, kad šį sezoną yra itin graibstomi paltukai su trumpomis rankovėmis, prie kurių galima priderinti ilgas pirštinaites: „Žiemą vyravo šita tendencija, tad, manau, kad ir šį rudenį ji dar išliks. Taip pat madingi ilgi megztiniai, sarafanai ir didelės rankinės.

Man vintage - tai, kas sena. Aišku, yra skirtingų vintage laikmečių. Vieni sako, kad tai yra nuo neatmenamų laikų iki, tarkime, 70-ųjų. Kiti sako, kad vintage yra jau ir 80-ieji ir 90-ieji. Dar kiti tuo tikruoju vintage laiko senuosius brand‘us kaip Coco Chanel ar Christian Dior. Aš esu iš tų, kuriems į vintage įeina ir 80-ieji bei 90-ieji metai.“

Rudens - žiemos sezono spalvos violetinė, vyno, vynuogių, ir mėlynai žalsva. Ypač madingas velvetas.

Šiais metais labai ryškios 80-ųjų madų tendencijos, „petukai“, tulpės formos suknutės.

Pirmosios Mados nakties akimirkas pamatysite nuotraukų albume.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis