DIY mada (foto)

Madų savaičių metu mes iš anksto sužinome karščiausias 2009 m. rudens kolekcijų naujienas. Gal jūs ir ne Marcas Jacobsas, bet lažinuosi, kad, net ir neturėdami ypatingų siuvimo sugebėjimų ir didelio biudžeto, galite atrodyti stilingai.

1. Languota - madinga!

Šiais metais su įvairiais languotais marškiniais, liemenėmis ir sijonais atrodysi nepakartojamai! O jei rasi striukę, kuri mirga škotiškais raštais, griebk ją kuo greičiau.

Stiliaus patarimas: senus languotus tėčio ar senelio marškinius perdaryk į stilingą apsiaustą

2. Susiveržkite ir užsivilkite švarką

Nesvarbu, ar vilkite suknelę, marškinius ar švarką, užsiveržkite juodą diržą ir iš karto tapsite madinga.

Storą juodą diržą galima pigiai įsigyti bet kurioje parduotuvėje. Aš patariu įsigyti tokį, su kuriuo atrodytumėte, kaip nešiojanti dviem dydžiais mažesnius drabužius, iš vienos pusės apsiūtą oda, o iš kitos – aksomu ar fetru.

3. Nudažykite juodai

Kaip matyti Narciso Rodriguezo sukurtuose drabužių ansambliuose, juoda yra 2009 rudens spalva. Tai tiesiog fantastiškos naujienos jūsų kišenei.

Anglies juodumo, pilkos spalvos atspalviai ir tamsiai mėlyna spalvos yra madingiausios 2009 m. rudens spalvos.

Tekstiliniais dažais bet kurį plaunamą drabužį gali lengvai nudažyti šiomis spalvomis. Pakeiskite mėgstamiausius savo drabužius vos per kelias minutes ir sutaupykite.

4. Prisisiūkite didelę sagą

Didelės sagos! Jos šmėžuoja Baby Phat ir Pamella Roland kolekcijose. Nesibaiminkite adatos ir siūlų. Prisiūkite ant drabužių šį madingą akcentą.

5. Šalikai rudeniui

Gerai, gerai šalikai rudenį nėra kažkas labai originalaus. Ant podiumo matome daug sodrios spalvos tiek vyrams, tiek moterims skirtų šalikų su plačiomis juostomis.

Be to, rankų movos ir pirštinės be pirštų vėl pasirodė ant podiumo. Jūs galite pasigaminti porą tokių pirštinių iš senų, jau sunešiotų.

6. Dryžuotos aptemptos blauzdinės

Per Niujorke vykusį savo kolekcijos pristatymą, Marcas Jacobsas pademonstravo dinamiškus sluoksniuotus drabužius ir kepurių bei šalikų įvairovę. Tačiau verčiausia atkreipti dėmesį į dryžuotas, aptemptas blauzdines.

Šios blauzdinės yra daug plonesnės nei šiltos pėdkelnės, bet storesnės nei įprastos prigludusios kelnės. Norite tokių nemokamai? Jūs galite pasidaryti tokias nukirpusios rankoves nuo marškinėlių ilgomis rankovėmis.

Užsimaukite naujas „kojines“, sluoksniuodamos drabužius, apsivilkite kelis sijonus ir kelias palaidines ir užbaikite savo įvaizdžio kūrimą pora įprastų batų.

7. Susivyniokite

2009 m. rudenį madingos plačios, gražiai krentančios rankovės, kaip ir lengvai krentantys apsiaustai ir vilnos pončai. Galite vilkėti apsiaustą atskirai arba priderinti prie jo diržą.

Norėdamos susikurti tokį Baby Phat & KLS siūlomą stilių, čiupkite grynos vilnos audeklo galą ir pasisiūkite tai.

8. Nepamirškite žvilgesio

Šis Domenico Vacca palaidinukė yra puikus žėručių, kuriuos mes turbūt dažnai matysime šį rudenį, pavyzdys. Jei nori tokios drąsios išvaizdos, patariu naudotų drabužių parduotuvėje susirasti pigių kostiumų aksesuarų.

Naudotų drabužių parduotuvėje galima už centus nusipirkti drabužių aksesuarų ir iš naujo panaudoti juos kaip palaidinių akcentus. Prie drabužių spalvos derančiu siūlu pritvirtink sagtis arba apsiūk sagų skyles.
Tik nepersistenk ir apsiribok apykaklės sritimi.

9. Kai abejoji, renkis užrištomis akimis

Mados savaitėje 2009 m. Diane von Furstenberg parodė mums įvairių tarpusavyje nederančių drabužių ansamblius. Raukiniai ant tavo brolio tvido kostiumo su paprasta palaidine, gyvūnų kailių raštų skarelė ir ...ar mano akys mane apgauna... kojinės su jaučių piešiniais?

Taigi, jei nežinai, ką apsivilkti, turėk omenyje, kad kažkur mados sostinėje kažkas yra apsirengęs štai taip.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis