Garetho Pugho pavasario/vasaros 2010 m. kolekcija - underground'o avantiūra (nuotraukų albumas)

Viduramžių romantikos įkvėptas avangardas – taip trumpai galima apibūdinti buvusio Londono, dabar jau – Paryžiaus, underground mados avantiūristo Garetho Pugho drabužių kolekciją.

Atrodo, kad apokalipsės fėja apsėdo dizainerio vaizduotę – pristatyti kostiumai apsiribojo siaura spalvų palete, tačiau pasižymėjo stebuklingu architektūriškumu.

Skambant griežtai Matthew Stone muzikai, podiumu žengė pirmieji modeliai. Jie vilkėjo super skinny kelnes, įdomių konstrukcijų paltus su daugybe iškarpytų detalių, kultinius V formos švarkus.

Vėliau pasirodė piktų karžygių eilė, o galiausiai podiumu žengė paukščių ir žmonių mutantai.

Po šios kolekcijos galima drąsiai teigti, kad Garethas Pughas atrado savo stilių ir turi ryškų braižą: sudėtingos konstrukcijos, simetrijos/asimetrijos žaidimai, naujai atrastas high top + skinny pants modelis, nuogo kūno detalės, mitologijos žaismas, ne spalvų, o atspalvių kova...

Tobulą vyrą dizaineris pavaizdavo tamsių plaukų, ryškių bruožų - futuristinio karo vado amplua. Jis vilki korsetų, sijonų detales, kartu derindamas dar nematytus militaristikos elementus.

Mane jau kurį laiką kankino nuojauta, kad šis pristatymas arba išgelbės Garethą Pughą – arba jį sužlugdys. Staigus persikėlimas iš Londono į Paryžių dizainerio gerbėjus padalino į dvi barikadų dalis – vieni jį palaikė, supratę, kad tai – žingsnis tikrojo couturier link, tačiau kiti teigė, jog dizainerio drabužių koncepcija tinkamesnė Londono mados chuliganams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis