Alexanderio McQueeno fantazijos mena apokalipsę (nuotraukų albumas)

Kaip įsivaizduotumėte gigantišku podiumu žengiantį moters ir jūrų monstro hibridą? Jei Jūsų fantazija neturi į tai atsakymo – pažvelkite į naujausios Alexanderio McQueeno kolekcijos pristatymą.

Šou prasidėjus, milžiniškame ekrane pasirodė Nicko Knighto kurtas video su Raquel Zimmermann, įkūnijusią jūrų deivę. Modelis gulėjo smėlyje, aplink ją raitėsi bene tuzinas gyvačių.

Šiai psichodelinei iliuzijai pasibaigus, podiumas nušvito fluorescencinėmis šviesomis ir jame atsirado dvi kameros, fiksuojančios pristatymo svečius ir taip juos paverčiančius šios modernios pasakos dalyviais.

Štai, pagaliau podiumu žengia modelis – ji vilki kultinio Alexanderio Mcqueeno braižo varpelio formos suknelę bei avi neįtikėtinais aukštakulniais.

Sakydamas neįtikėtinais, turiu omenyje tiesiog nesuvokiamus – jie praradę tikrąją aukštakulnių formą ir dabar atlieka visai kitą funkciją.

Pirmasis kolekcijos modelis sukėlė susižavėjimo šūksnių bangą ir pradėjo besikartojančių motyvų eilę: reptilijos odos detalės, žemės bei elektros atspalviai, „naujųjų technologijų“ audiniai – visa tai kolekcijoje kartojosi itin dažnai.

Suknelės buvo neįtikėtino architektūriškumo, jos dvelkė tikru modernu bei naujų technologijų įtaka.

Šį sezoną labai populiaru pristatoma kolekcija skelbti žinią, nors ir keista, dažniausiai tai būna artėjančios apokalipsės prognozės.

Alexanderio McQueeno moterį pavertė jūrų gyvūnu, avėdama jo kurtus aukštakulnius, ji prarado žmogiškąjį pavidalą, o jų vilkimi varpelio stiliaus drabužiai priminė delfinų ar ryklių formas.

Dizaineris drąsiai kalbėjo apie artėjančią apokalipsę, kuri bus kiek kitokia – ekologinės problemos ištirpdys ledynus, vanduo užlies didelę dalį pasaulio teritorijos, todėl žmonės turi jau dabar ieškoti tinkamos aprangos – kad ir dizainerio siūlomų jūros monstrų drabužių.

Alexanderis McQueenas nesirūpina dėl šios kolekcijos populiarumo ir finansinės jos sėkmės - jis realizuoja savo sapnus, o pasaulis renkasi – priimti juos ar ne.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis