Pasirink tinkamus drabužius ir išryškink savo grožį (nuotraukų albumas)

„Aš neturiu kuo apsirengti, parduotuvėje pardavinėjami vien tik skudurai, jei gražu, tai labai brangu!“ – turbūt visų merginų lūpose šie žodžiai buvo ištarti ne vieną kartą.

Taip, šios frazės skamba juokingai, ypač jeigu skundžiasi mergina, kurios drabužių spinta nebeužsidaro. Tačiau juk paslaptis ne drabužių kiekyje: kad ir ką beapsirengtų mergina, ji jausis nesmagiai ir nespinduliuos savo grožiu. Juk svarbiausia, vidinė būsena, jokie drabužiai nesugebės pakeisti nei žmogaus būdo, nei jo charakterio.

Dažnai merginos pagautos drabužių išpardavimų įkarščio, prisiperka rūbų, kurie vėliau tik dulka drabužinėje. Todėl nesvarbu, kiek tavo spintoje drabužių, svarbiausia, kokie jie. Ar rinkdamasi drabužius atsižvelgi į formų, linijų bei spalvų harmoniją?

Prisiminkite, jog spėti žingsnis į žingsnį kartu su mada - tiesiog fiziškai neįmanoma, tačiau ir nereikia lenktyniauti. Jeigu tik sugebėsite išlaikyti savo išskirtinį stilių, išvengti bent jau dažniausiai daromų stiliaus klaidų, atrodysite nepakartojamai!

Apatinis trikotažas

Svarbu prisiminti, jog apatiniai turi būti ne tik gražūs, seksualūs, ne tik patogūs, tačiau taip pat jie turi suteikti jūsų krūtinei tinkamiausią formą. Merginoms, turinčioms didelę krūtinę, patartina dėvėti vizualiai krūtinę mažinančią, uždaresnę liemenėlę, tuo tarpu mažesnes krūtines turinčioms – atviresnes, su pakietinimais, bei pakeliančias.

Derinkite savo apatinį trikotažą, jo spalvas su išorine apranga. Dėvėdamos kelnes, žiūrėkite, jog nesimatytų kelnaičių linijų, nepersišviestų ir apatiniai nebūtų aukštesniu liemeniu nei pačios kelnės.

Taip pat ir su liemenėlės petnešėlėmis – jos neturi matytis (jei tai neišvengiama, patariame dėvėti liemenėlę be petnešėlių).

Vilkint prigludusią suknelę, aptemptus marškinėlius ar atviresnes palaidines geriau dėvėti prigludusius apatinius, pakeliančias krūtinę liemenėles.

Prisiderink prie aplinkos

Žinoma, niekas kitas, o tik tu pati, geriausiai žinai tavo išvaizdos privalumus ir trūkumus. Pasinaudok tuo – vilkėk tokius drabužius, kurie išryškintų tavuosius figūros privalumus ir nuslėptų trūkumus.

Eksperimentuok, derink ne tik drabužių spalvas, stilius, bet ir audinius. Tačiau nepersistenk – neperkrauk aprangos per ne lyg įvairiomis detalėmis.

Taip pat rengdamasi, turi laikytis ir etiketo – laisvalaikiu gali dėvėti laisvesnius, paprastesnius drabužėlius, tačiau mokymo įstaigose turi atrodyti formaliai.

Formalioje aplinkoje merginos, kurios dėvi trumpus sijonukus, dideles iškirptes bei permatomus drabužius tik sukuria įspūdį, jog tokiu apsirengimu stengiasi kompensuoti savo gabumų bei intelekto stygių. Jokiu būdu „nepersipuošk“ – rinkis paprastesnius, akies nerėžiančius papuošalus bei dėvėk neutralesnių tonų drabužius.

Laisvalaikio metu svarbiausia paprastumas, bei laisvumas. Bet vis dėlto, apranga turi derėti. Jeigu tavo figūra graži, gali ją demonstruoti trumpesniais sijonais ar marškinėliais. Tačiau ne viską vienu metu – vilkint trumpus sijonukus, patariami ilgesni marškinėliai, o su trumpomis palaidinėmis – kelnės.

Nutrinti batai bei nepriderintos pėdkelnės

Kiekvienu metų laiku reikia pasirinkti ne tik tinkamą garderobą, tačiau ir tinkamą avalynę.
Pripažinkite, jog kvailai atrodo gražios vasarinės basutės su rudeniniu paltuku, o dar kvailiau – vasariniai šortukai ar suknytės su storomis pėdkelnėmis.

Dizaineriai bei stiliaus patarėjai teigia, jog nei batai, nei rankinės neturėtų būti derinami prie merginos aprangos. Tačiau tai visai nereiškia, jog nutrinti, netvarkingi batai ar purvina „tašytė“ nekenkia tavo stiliui.

Pėdkelnes bei kojines reikia derinti ne tik spalva, tačiau atkreipti dėmesį ir į jų audinio struktūrą – storį, medžiagą, bei raštus.

Taigi, būkite dėmesingesnės kurdamos savo stilių ir atrodysite stulbinančiai – juk kiekviena iš mūsų yra savotiškai gražesnė viena už kitą, tik reikia mokėti tai išryškinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis