Naujas „Tokio Hotel“ stilius: tarp aukštosios mados ir „Transformerių“ (nuotraukų albumas) (video)

Šventė „Tokio Hotel“ gerbėjų namuose! Sienas jau gali papuošti naujausio paauglių megažvaigždžių „Tokio Hotel“ albumo „Humanoid“ plakatais! Gerbėjai visame pasaulyje šios akimirkos laukė ištisus dvejus metus.

Neseniai atlikėjai Amerikoje ir Europoje pristatė naujausią savo singlą „Automatic" (vok. „Automatisch") ir dainos video klipą.

Pastarasis - brangiausias „Tokio Hotel“ istorijoje. Klipas filmuotas Pietų Afrikoje: pastatytoje milžiniškoje scenoje sukosi sraigtasparniai, milžinišku greičiu skriejo sportinės ir sunkiasvorės mašinos, buvo atliekami ekstremalūs kaskadininkų triukai, filmavimui naudojama sudėtinga vaizdo fiksavimo technika...

Neginčijamai tai - vienas įspūdingiausių metų klipų, primenantis kino filmą „Transformeriai“. O grupės nariai neabejotinai atrodė įspūdingiausiai per visą grupės gyvavimo istoriją.

Su naujuoju albumu, „Tokio Hotel“ pakeitė ir savo stilių. Pirmiausia, Tomas pagaliau pasirodė be kepurės, tačiau su įspūdinga afrikietiška šukuosena. Gustavas atrado nerd stilių, o grupės veidas Billas pasirodė su stulbinančio dydžio skiautere bei aukštosios mados dizainerių sukurtais drabužiais.

Naujausias „Tokio Hotel“ albumas „Humanoid“ turi pasirodyti spalio mėnesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis