Madingiausios rudens šukuosenos 2009 m. (nuotraukų albumas)

Štai ir atėjo tas laikas, kai ruduo jau šluosto kiekvienam nosį vis labiau stingdančiu šaltuku. Lengvi rūbeliai sulankstyti ir įgrūsti į giliausius kampus, o storiausi megztukai jau užima didžiąją spintos dalį.

Tačiau pakaks šio nuobodaus „bobučių“ tono, kurio ir taip gausu aplinkui, geriau rudenį sutikime džiaugsmingai, pasiruošę išmokti dar kažką naujo apie šio rudens mados tendencijas, skirtas įvairaus stiliaus ir charakterio žmonėms.

DELFI gatvė kviečia susipažinti su madingu rudeniu 2009 m. Šį kartą madingiausių sezono šukuosenų popuri.

Taigi, ir šukuosenų pasaulyje siaučia nauji vėjai. Nors, tiesą pasakius, ne tiek nauji, kiek atrasti iš naujo. Ar matėt Jeano Luco Godardo filmą „A bout de souffle“ su nepakartojama aktore Jean Seberg? Kaip tik jos tuometinė šukuosena (o tai buvo septintas dešimtmetis) atgimė šį sezoną.

Toks kirpimas, plačiajai visuomenei žinomas kaip pixie crop. Priekyje plaukai paliekami kiek ilgesni (paliekama, vadinamieji kirpčiukai), o gale jie negailestingai nukerpami.

Kaip atrodo kirpimas, galite pamatyti, peržvelgę jau minėtos Jean Seberg nuotraukas. Novatoriškasis pixie crop taip pat puikuojasi ant Rihannos ir kitų padangės žvaigždučių galvų.

Dar viena šukuosena, ypač neįtikėtinu pavadinimu, tai - melžėjų kasos (milkmaid braids). Šia šukuosena jau spėjo „pasidabinti“ Jennifer Lopez, Sienna Miller, Drew Barrymore.

Dar vienas grįžimas į praeitį – šįkart į 1940 – uosius metus. Tuometinė „undinėlių šukuosena“ madinga ir šiais metais. Insipracijos galite ieškoti iš Ritos Hayworth, Lanos Turner, taip pat ir iš garsenybių: Millos Jovovich ar Jessicos Stam.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis