Tviskantis madų pasaulis. Kaip ten patekti?

Dizainerių rūbai, nuostabus makiažas, podiumas, kameros, akinančios šviesos...Vilioja? Norėtum ir tu sukiotis gražuolių būry ir visus priblokšti savo žavesiu? Jei taip, tai tada turėtum žinoti, ko tau prireiks, siekiant šio tikslo!

Daugelis merginų kartais pagalvoja: „Norėčiau ir aš būti kaip ši manekenė“. Žiūrėdamos į veidrodį, kiekviena ieško savyje trūkumų: viena per stora, kita per daug liekna ar aukšta.

Tačiau gal pastarajai nereikėtų dėl to krimstis? Galbūt ji pati to nežinodama gali būti modeliu ir savo trūkumus galėtų paversti privalumais, tačiau nežino, kaip tai padaryti? Taigi, ko iš tiesų reikia, norint tapti modeliu?

Svarbiausi kriterijai

Žinoma, svarbiausia – tai išvaizda. Anot „Image Group Model Management“ ir „Image Models“ modelių agentūrų, merginai, norinčiai patekti į madų pasaulį, reikia turėti tinkamus duomenis.

Norint būti komerciniu modeliu užtenka 173 – 177 cm, o norint tapti fashion modeliu (t.y. vaikščioti podiumu, pristatinėti dizainerių kolekcijas) ūgis turi būti tarp 176 – 181 cm.

Būna ir išimčių - „Image Group Model Management“ agentūra turi keletą manekenių 185 – 186 cm, kurios taip pat sėkmingai darbuojasi. Taip pat labai svarbu – turėti tinkamus matmenis. Klubai ir krūtinė turi būti ne didesni nei 90 cm, o liemuo – iki 60 cm.

Kalbant apie išvaizdą, labai vertinamas natūralumas: natūrali plaukų spalva, privalumas - ilgesni plaukai, jokių tatuiruočių bei auskarų veide. Na, o jei anksčiau buvo reikalingi įdomūs veido bruožai, tai dabar – klasikiniai, simetriški.

Vien išvaizdos negana

Kaip ir visur, vien išvaizdos nepakanka. Svarbiausia – pasitikėjimas savimi, kantrybė, drąsa bei, kaip sakoma, „šalti nervai“. Žinoma, pasitikėjimas savimi ir drąsa vėliau „auga“ kartu su darbo patirtimi.

Modelio darbas nėra toks lengvas kaip atrodo, tai varginantis, daug iš žmogaus atimantis jėgų. Nepaisant to, jei nori daug pasiekti turi mokėti bendrauti. Taip pat visada vertinamas žmogiškumas bei humoro jausmas.

Net jei visa tai turi, turėtum žinoti, kad madų pasaulis taip pat turi savo taisykles. Modelis turi atsisakyti tam tikrų malonumų, pvz.: vakarėlių, nes būdama manekene turi laikytis tam tikro rėžimo.

Turi keltis anksti ryte, eiti į kastingus, ten turi įtikti darbdaviams, kurie siūlo darbą. Tai išvargina, o kitą rytą laukia vėl tas pats. Todėl negali leisti sau vakare šėlioti, nes ryte turėsi būti itin žvali.

Kaip matome, viskas pasaulyje turi savas taisykles, net mada. Jei esi sutverta vadovautis šiomis taisyklėmis, tada linkime tau kuo didžiausios sėkmės, siekiant savo svajonės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis