Patarimai, kaip paauglei išsirinkti tinkamą liemenėlę

Liemenėlė sumažina nepatogumus, judant krūtinei, ir suformuoja estetišką jos išvaizdą. Jos naudingos ir sveikatai. Tinkamos liemenėlės dėvėjimas palaiko merginos krūtis, jai sportuojant, todėl gali padėti išvengti krūtų audinių pažeidimo.

Gerai tinkanti liemenėlė svarbi merginos laikysenai, ypač tuomet, jei merginos krūtinė yra didelė. Netinkama liemenėlė gali sukelti nugaros problemas, raumenų įtampą ir netgi skausmus.

Vis dėlto 8 iš 10 merginų dėvi joms netinkančias liemenėles.

Viskas apie petnešėles, užsegimą, juostas ir kaušelius

Rasti tinkamą liemenėlę nėra taip sudėtinga, jei žinote pagrindinį liemenėlių dydžių skirstymą. Yra dvi liemenėlės dydžio dalys: krūtinės dydis (dar vadinamas apimtimi) ir kaušelio dydis.

Krūtinės dydis arba apimtis yra ta liemenėlės dalis, kuris eina per moters krūtinę ir nugarą. Kaušeliai yra tos liemenėlės dalys, kurios prilaiko krūtis. Liemenėlės būna įvairių dydžių, tai skirtingos apimties dydžio (70 cm, 75 cm ir t.t.) ir kaušelių dydžio (nurodyto raidėmis — AA, A, B, C, ir t.t.) kombinacijos.

Svarbu teisingai pasirinkti abu šiuos dydžius, norint, kad liemenėlė gerai tiktų. Jei mergina dėvi liemenėlę, kurios krūtinės dydis netinkamas, juosta verš ir bus nepatogi šonkaulių srityje arba ji bus per daug laisva ir pakils per aukštai ant krūtų.

Per mažus kaušelius turinčios liemenėlės suspaus krūtis ir jos „išvirs“ (bus „išsipūtusios“ prie pažastų). O liemenėlės su per daug dideliais kaušeliais gali susiraukšlėti, todėl negražiai atrodys po drabužiais.

Krūtinės augimas. Paauglystės metu merginos krūtinė auga ir stipriai keičiasi, tai reiškia, kad kol ji augs, jums teks kelis kartus keisti naudojamos liemenėlės dydį. Jei jūsų krūtinė vis dar auga, nepirkite daug liemenėlių ir dažnai išmatuokite save, norėdamos dar kartą pasitikrinti savo dydį.

Kadangi dėl augimo merginos krūtys gali būti jautrios, galite pamatyti, kad jums labiau tinka tam tikros medžiagos ir stiliaus liemenėlės. Pavyzdžiui, kai kurioms merginoms patinka liemenėlės be siūlių, kadangi jos nedirgina spenelių; kitos renkasi liemenėles, labiausiai ribojančias krūtų judėjimą, norėdamos sumažinti kartais atsirandančius skausmus dėl krūtų augimo.

Pokyčiai menstruacijų metu. Kai kurioms merginoms skirtingu menstruacijų ciklo metu kinta krūtų dydis arba forma. Daugelis merginų mėgsta nešioti skirtingų stilių liemenėles skirtingais ciklo laikotarpiais.

Skirtingo dydžio krūtys. Daugelio merginų krūtys auga skirtingai, todėl viena krūtis būna didesnė už kitą. Dažnai liemenėlių gamintojai kuria savo gaminius taip, kad juos būtų galima pritaikyti asimetriškoms krūtims. Iš pradžių pabandykite nustatyti skirtingus liemenėlės petnešėlių ilgius, pažiūrėkite, ar tai padeda.

Kai kurios merginos nusiperka liemenėlę su išimamu įdėklu ir tuomet išima papildomą įdėklą iš didesnės liemenėlės kaušelio. Tokiu atveju gali būti tinkamos krūtinę pakeliančios liemenėlės, kadangi dažnai jų įdėklai, būnantys po krūtimis, yra lengvai išimami.

Užsegimai, lankeliai ir kita . Pasižiūrėkite į liemenėlę, kurią ketinate pirkti ir pabandykite įsivaizduoti, kaip ją dėvėsite visą dieną. Jei užsegimas priekyje ir jis atsisega per daug lengvai, galbūt ši liemenėlė gali nuvilti jus, stovint prieš klasę?

Liemenėlės petnešėlės gali atrodyti patogios matavimosi kabinoje, tačiau ar jų ilgio reguliavimas yra jums ant pečių ar ant raktikaulio, kaip jausitės su šia liemenėle, dėvėdamos kuprinę?

Išbandykite, ar liemenėlės juosta nėra per daug laisva, keletą kartų pakeldamos rankas ir vėl nuleisdamos jas žemyn šonuose. Jei liemenėlė pakyla aukštyn ant krūtų, jos juosta yra per laisva. Jei ieškote sportui tinkamos liemenėlės, keletą kartų pašokinėkite aukštyn persirengimo kabinoje, norėdamos įvertinti, kaip liemenėlė riboja krūtinės judesius.

Galbūt reikėtų pasimatuoti marškinėlius ar megztinį su liemenėle, kurią planuojate pirkti, jei norite pamatyti galutinį rezultatą. Rožinė gėlytė gali gražiai atrodyti ant liemenėlės, tačiau gali būti, kad užsivilkusi marškinėlius, atrodysite taip, lyg jums būtų išdygusi trečia krūtis.

Nepaisant to, kokio dydžio ar formos yra merginos krūtys, renkantis liemenėlę svarbiausia atsiminti, kad ji turi būti patogi. Išbandykite daug liemenėlių, norėdamos atrasti jums tinkamą.

Kai kurioms merginoms patogiausios yra medvilninės liemenėlės, kitoms patinka sintetika arba lankeliai. Yra sumažintos liemenėlės merginoms, kurios nori, kad jų krūtinė atrodytų mažesnė ir liemenėlės su įdėklais, norinčioms vizualiai padidinti krūtinę.

Nėra visoms tinkančios liemenėlės, svarbiausia rasti tokią, kuri geriausiai tiktų jums.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis