Rudenį ir žiemą išlik originali (nuotraukų albumas)

Kai spusteli šaltukas, ne mados tendencijos galvoje, o tai, kaip greičiau parbėgti namo, nenušalus pirštukų. Apsimūturiuojame nuo galvos iki kojų, aunamės šilčiausius „mokasinus“, trejas pirštines ir kelis šalikus sukame ant kaklo. Kepure aptempiame ausis, paslepiame kaktą, akis, net žandus.

Ne pats seksualiausias vaizdas rudenį. Tačiau bent jau šilta ir saugu. Nesusirgsite. Vis dėlto nereiktų kategoriškai mesti iš galvos minčių apie madą šaltuoju sezonu. Juk galima ir storai apsirengti, ir apsimūturiuoti madingai.

Kaip? Patarimus ant podiumo žarsto Japonijos, Barselonos, Milano, Paryžiaus mados savaičių kaltininkai - garsiausi pasaulio mados žinovai.

Kaip dizaineriai siūlo pasipuošti šaltuoju sezonu, pamatysite nuotraukų albume apačioje. Gal kai kurias detales galėsi pritaikyti ir savo garderobui?

Svarbiausia, prisiminti auksinę šio sezono taisyklę: sluoksniuok drabužius, skinny kelnes naudok ir kaip pėdkelnes, turėk ilgą, storą megztinį, puoškis kailiu ir šiltais, apglundančiais švarkais, įsilyk stulbinančius ilgaaulius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis