Vaikiškai žaisminga ir nepaprastai elegantiška Kinijos mados savaitė (nuotraukų albumas)

Visą savaitę Kinijos sostinė Pekinas dūzgė it bičių avilys. Jaunieji Kinijos dizaineriai pristatė savo naujausias ateinančio sezono kolekcijas. Vieni mados kritikų teismui pateikė futuristinio stiliaus drabužius, kiti atsigręžė į nemirštančią klasiką, treti - propagavo socialistinį racionalumą, demonstruodami uniforminio stiliaus drabužius.

Tačiau bene labiausiai nustebino BIFT-Raffleso dizaino mokyklos studentų darbų pristatymas. Baigiamosios jaunųjų dizainerių kolekcijos spindėjo visomis vaivorykštės spalvomis, žibėjo gausybe aksesuarų ir papirko žiūrovus vaikišku nuoširdumu.

Spalvotos kojinės, skirtingų raštų guminiai batai, skarelės ant rankų ir pinamos į plaukus, ryškios kepurės, prisegamos rankovės ir blauzdinės, medaliais, segėmis, sagomis ir ženkliukais puoštos trumputės palaidinės ir sluoksniuotų medžiagų suknelės, trumpi sijonai ir platūs šortai, guminės apyrankės, pirštinės, disco akiniai ir dryžuoti šalikai - šias stiliaus detales Kinijos jaunimas tiesiog dievina. Svarbiausia,
viską dėvėti vienu metu...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis