TV serialo „Herojai” aktorius pasipuošė Lietuvos dizainerių A&V drabužiais

Per TV3 rodyto serialo „Herojai” aktorius ir garsus modelis Jimmy Jean-Louisas prancūzų žurnalo „Dirrty Glam“ lapkričio numerio fotosesijai apsivilko Lietuvos dizainerių dueto Aleksandro Pogrebnojaus ir Vidos Simanavičiūtės (A&V) drabužius iš naujausios jų kolekcijos „Ruduo-žiema 2009-2010“.

Ketvirtą sezoną visame pasaulyje populiariame JAV seriale, kurio kiekvieną seriją už Atlanto stebi net 14 milijonų žiūrovų, besifilmuojantis aktorius yra žinomas iš vaidmenų kino filmuose su Matt Damonu („Bornas: sunaikinta tapatybė“), Jean-Claude'u Van Damme'u („Nevaldomas traukinys“), Bruce'u Willis'u ir Monica Bellucci („Saulės ašaros“).

Dar Jimmy Jean-Louis'ą galima buvo išvysti filmuose su Gerard Butleriu, Harrison Fordu, Josh Hartnettu, Jennifer Lopez bei George Michaelo ir Mariah Carey muzikiniuose klipuose.

Skurdžiajame Haityje gimęs, su Gianfranco Ferré ir Valentino madų namais dirbęs modelis, šiandien yra Geros valios ambasadorius, todėl dalį savo laiko ir pinigų nuolat aukoja įvairiems labdaros fondams.

„Nuotraukos su A&V drabužiais pagrindiniuose madų žurnaluose ne tik Europoje ir JAV, bet ir Japonijoje ar net Brazilijoje atsiranda gana dažnai. Mums atstovauja pasaulinis spaudos biuras „Système D“ Paryžiuje, kuris visą naujausią informaciją apie mus siunčia mados leidiniams, todėl A&V ženklas yra žinomas tarp mados profesionalų,“ - tarptautinės sėkmės paslaptį atskleidžia Vida Simanavičiūtė.

„Geriausi pasaulio stilistai ir fotografai, rengdami modelius fotosesijoms, nuolat pasirenka mūsų drabužius. Žinoma, Jimmy Jean-Louisas - ne pirmasis garsus žmogus, aprengtas A&V drabužiais. Anksčiau dar buvo JAV dainininkas Jay Brannonas, filmų prodiuserė, garsiojo režisieriaus Luco Bessono žmona Virginie Silla-Besson. O britų dainininkas Marcas Almondas, viešnagės Lietuvoje metu, išsirinko juodos spalvos mūsų kurtą kostiumą ir jį vilkėdamas koncertavo Vilniuje, Maskvoje ir Londone,“ - pasakoja Aleksandras Pogrebnojus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis