Dovanų paieškos kalėdiniame blusų turguje (nuotraukų albumas)

Artėjant šv. Kalėdoms, pradedame mąstyti ne tik apie šventės svarbą ir religinę jos prasmę, tačiau ir apie dovanas. Kiekvienas nori pradžiuginti savo artimus žmones ir draugus mielomis dovanėlėmis.

Nori padovanoti ką nors ypatingo ir išskirtino? Viena iš vietų, kur gali surasti įdomių niekučių draugams yra blusų turgūs.

Kiekvieną sekmadienį Gedimino 9 terasoje nuo 11 val. iki 16 val. vyksta kalėdinis blusų turgus. Anksčiau bruzdėjęs Mokytojų namų kiemelyje ir ilgai ieškojęs vietos po stogu, blusų turgus surado vietą pačioje Vilniaus širdyje.

Kalėdiniame blusų turguje galima rasti ne tik įprastų niekniekių, bet ir daugybę rankų darbo segių, auskarų, karolių. Vieni iš jų yra retro stiliaus, kiti žaismingi ir šiuolaikiški.

Ant stalų pirkėjų laukė rankų darbo atvirutės, maišai, antsiuvai, megztos kojinės, šalikai ir kepurės. Akį traukė kalėdiniai vainikai, angelų statulėlės.

Kalėdiniame blusų turguje buvo pardavinėjami ir naminiai pyragai, o sušalusieji galėjo susišildyti karštais valgiais ir karštu vynu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis