Per šv. Kalėdas tapk vakarėlių princese (nuotraukų albumas)

Jau tikriausiai zuji po parduotuves, rinkdama dovanas draugams ir giminėms? O galbūt kaip tik po pamokų skubi namo, kad spėtum nulipdyti, nupiešti, pasiūti ar numegzti mielų niekučių artimiesiems.

Per šv. Kalėdų šurmulį nepamiršk pasirūpinti savimi, juk dovanėlėmis keisiesi ne kur kitur, o draugų vakarėlyje. Negali leisti, kad dovanėlių grožis nustelbtų tavąjį.

DELFI gatvė siūlo pasidairyti po garsiausių mados namų rudens/žiemos 2009-2010 m. vakarinių drabužių kolekcijas. Kokius vakarinius derinius siūlo „D&G“ kolektyvas, o kuo per šventes nustebintų „Versace“?

Žiemos šventinių drabužių kolekcijose vyrauja spindesys ir glamour žaismas. Seksualumą nustelbia netradiciškumas ir išradingas stilingumas.

Per šias Kalėdas pasipuošusi trumpu sijonu - nieko nenustebinsi, tačiau jei sijonas bus nusagstytas tamsiais sidabriniais žvyneliais o apnuogintą nugarą papuoši masyviu medalionu su ryškiu akmenimi, tikrai pritrauksi dėmesį. Žinoma vakarinės pirštinės iki alkūnių - privalomas aksesuaras.

Nepamiršk į plaukus įpinti spindinti kaspiną arba plunksną, gali
papuošti garbanas plonu lankeliu ar juosta per kaktą. Kojinės aukščiau kelių, ilgaauliai, šlaunis siekiantys batai, skraistės ar bua iš pasipūtusių plunksnų - šiemet itin madingi.

Nesivaikyk banalaus tradiciškumo ir vakarinę suknelę pagyvink masyviais batais, megzta kepure ar pirštinėmis, tai tavo aprangai suteiks žaismingumo ir jaunatviškumo.

Jei ketini rengtis klasikinę, niekuo neišsiskiriančią suknelę - pasirink ryškų tamsų ar blizgų makiažą. Tai bus išskirtinis tavo įvaizdžio akcentas.

Tik neperlenk su spalvomis. Avangardinės aprangos detalės geriausiai dera su klasikinių formų drabužiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis