Ką „Prada“ siūlo vilkėti žiemą? (nuotraukų albumas) (video)

Šią žiemą kultinių mados namų „Prada“ dizaineriai moterims siūlo vilnos ir odinių drabužių derinius. Milano mados savaitėje pristatyta Miuccia Prada kolekcija žiemai 2010 m. išsiskiria 40-tųjų stiliaus tamsių spalvų kostiumėliais, retro suknelėmis ir odiniais blizgiais lietpalčiais.

Kuomet pasaulis kenčia ekonominės krizės pasekmes, mados dizaineriai nepasiduoda niūrioms nuotaikoms, kai kurie jų, kaip Alexanderis Mcqueenas, net įžūliai pristato išskirtinai prašmatnius ir prabangius kostiumus.

„Prada“ mados namai į vartotojų ekonominę padėtį žiūri kur kas realistiškiau ir primena, jog minimalizmas taip pat gali būti puošnus.

„Aš nenorėjau kurti kažko labai civilizuoto, svajojau apie sportišką, laisvę ir natūralumą išreiškiančią kolekciją. Galiausiai supratau, kad geriausiai atrodys kostiumėliai ir lietpalčiai, puspalčiai. Šie drabužiai suteikia moteriai galios ir stiprybės,“ - apie kolekciją portalui millionlooks.com pasakojo dizainerė Miuccia Prada.

Kolekcijos pristatyme modeliai pasirodė su šmėklišku makiažu: išbalintas veidas, ryškiai parausvintos lūpos. Šukuosenos taip pat perteikė karingą moters įvaizdį - netvarkingai pavelti, ant viršugalvio sukelti plaukai.

Grubi ilgaaulė avalynė, itin madinga šį sezoną, „Prada“ kolekcijoje sukūrė kontrastus - vakarinė suknelė su šlaunis siekiančiais žvejo batais arba seksualūs šortai su country stiliaus guminiais - atrodo seksualiai ir išskirtinai.

Tamsios, pastelinės spalvos, pagyvintos raudonų nertinių serija su kailio detalėmis, plonyčiai diržai ir kuklūs aksesuarai - moters grožį išryškinantys kolekcijos elementai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis