Ke$ha - žvaigždė, atsikračiusi Miley Cyrus šešėlio (nuotraukų albumas) (video)

Ke$ha muzikiniame pasaulyje pasirodė visai neseniai, tačiau labai užtikrintai. Dainininkė išgarsėjo prieš metus, įdainavusi grojamiausių dainų topų viršūnėse atsidūrusio „Flo Rida“ singlo „Right Round“ vokalinę partiją.

Prieš tapdama garsia, Ke$ha kūrė dainas tokioms žvaigždėms kaip Miley Cyrus ir Britney Spears. Šiuo metu jos debiutinis solinis singlas „Tik Tok“ užima antrą vietą „Billboard Hot 100“ sąraše po Jay-Z ir Alicia Keys dueto „Empire State of Mind“. Ke$ha aplenkė ir Lady GaGos dainą „Bad Romance".

„Tik Tok" yra singlas iš jos pirmojo studijinio albumo „Animal“, kuris JAV turėtų pasirodyti 2010 m. sausio 5 d. Singlas ne tik užkariavo radijo stočių topų viršūnes, bet ir buvo panaudotas, reklamuojant „Project Runway“ 6-ąjį sezoną, „The Hills“ ir 2009 m. „Melrose Place“ pakartojimą.

Neseniai MTV Ke$ha teigė, kad vienoje iš netrukus pasirodysiančio albumo dainų kalbama apie vaikiną, kuriuo ji kadaise buvo labai susižavėjusi. „Aš parašiau dainą apie tokį vaikiną, kurį persekiojau nuo tada, kai man buvo 15 m., bet jis yra visiškas nevykėlis, taigi, aš nenoriu kokiu nors būdu jo šlovinti,“ - teigė Ke$ha.

Šiandien Ke$ha - savimi pasitikinti dance ir hiphopo muzikos atlikėja, per trumpą laiką išsikovojusi pavydėtiną vietą tarp garsiausių Amerikos atlikėjų.

Kartu su muzikine šlove dainininkė užsitarnavo ir naujosios stiliaus ikonos vardą. Pasirodžius pirmajam sėkmingam singlui, Ke$hos veidas užkariavo mados žurnalų viršelius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis