Spalvų ir stilių deriniai šventiniam vakarui (nuotraukų albumas)

Šiais metais mados dizaineriai šventinių drabužių kolekcijoms pasirinko tris pagrindinius spalvų ir stilių derinius, kuriais siekė išreikšti savitą puošnumą, šventiškumą, prabangą ir unikalų moters žavesį.

Oscaro Wilde’o pasaulis

Tai - knygų, literatūros, fantazijos, simbolių, paslaptingumo ir intrigos pasaulis. Tai konservatyvia elegancija, santūrumu ir anarchišku maištu persmelktas stilius. Jame atsiskleidžia Oscaro Wilde’o laikų puošnumas: madingos tampa XIX a. viršutinių drabužių formos, prašmatnus dekoras, įrėmintas griežtų linijų kostiumuose, bohemiškas modernas perteikiamas raštais, spalvomis, kontrastų derinimu. Laisvamaniškas kičas ir poetiška eklektika vyrauja renkantis aksesuarus.

Šį stilių pasirinkusios merginos šventiniam vakarui gali rinktis griežtus kostiumus ir kostiumėlius, paslaptingumo įvaizdžiui gali suteikti puošnia skrybėlė, gausūs aksesuarai ar XIX amžiaus detalė – pirštinės, blyškus makiažas, senovinis laikrodis, įmantri šukuosena, puošta plunksnomis…

Merginoms, dievinančioms sukneles patartinas kiek klasikiškesnis Oscaro Wilde’o stiliaus derinys. Suknelė, dekoruota raukiniais ir gausiais nėriniais, seksualus atvirumas, tamsiai mėlynos, juodos, tamsiai pilkos, sidabrinės ar purpurinės spalvų makiažas, koketiška rankinė, futuristinis švarkas ir grubūs aukštakulniai – viskas, ko tau reikia stulbinančiam įvaizdžiui. Nepersistenk su aksesuarais. Geriausia blizgesio išvis venk.

Auksas

Tai - gebėjimas derinti šviesias spalvas, sukuriant romantišką ir kuklų šiuolaikinio country ir glamour stilių derinį.

Manai, kad tai neįmanoma? O jei prie vakarinės suknelės priderintum megztas kojines virš kelių? O jei trumpučius, blizgančius šorukus suderintum su ryškiai botais ir kasomis, lanku susuktomis ant pakaušio? Tau pavydėtų ne viena žvaigždė.

Tai kiek vėjavaikiškos ir vaikiškos merginos įvaizdis, pagyvintas vakarėlių sielos energija. Derink šviesius drabužius su auksiniu spindesiu. Rinkis sukneles, siekiančias kelius, ne pernelyg atviras, natūralių medžiagų ir puošk jas šiuolaikinio glamouro atributais.

Techno folk

Šiam stiliui svarbiausia spalvos ir architektūriškumas. Tai vakarėlių liūtės įvaizdis, persmelktas aistra, egoizmu, ekscentriška agresija.

Siekiant sukurti šį stilių, teks paplušėti. Tau prireiks disko stiliaus suknelės, futuristiniais arba geometriniais raštais, gan atviros, tiks ir A. Warholo piešinių kopijos. Pasirenk sluoksniuoti drabužius.

Galbūt ant timpų užtempk blizgius šortukus, o ant atvirų marškinėlių – „Madonnos aukso amžiaus“ stiliaus korsetą. Aukštakulniai - būtini, pageidautina netradicinės spalvos, geriausia dekoruoti originaliomis detalėmis – spindinčiais akmenimis, kaulų, kailio, odos imitacijomis. Nepamiršk storų kojinių.

Derink skirtingų kultūrų aksesuarus: afrikietišką šukuoseną pagyvink indėniška plunksna, o Rytietišką makiažą, slaviška kailine kepure.

Svarbiausia, turėk fantazijos ir napasiduok nuobodžiam, pigiam ir nuvalkiotam pop, ieškok naujovių ir unikalių stiliaus akcentų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis