Monstriškas Lady GaGos pasirodymas Los Andžele (nuotraukų albumas) (video)

Kuo dar savo gerbėjus gali nustebinti Lady GaGa? Pastaroji jau yra šokiravusi savo pasirodymo stebėtojus, viešai imituodama savo mirtį, savižudybę, prievartą. Klipuose dainininkė nevengia kontraversiškų, šokiruojančių, šou pasaulį demaskuojančių temų.

Vakar, koncertuodama Los Andžele, garsenybė surengė itin įspūdingą pasirodymą. Los Andželo „Nokia“ arenoje Lady GaGa pristatė koncertą („Nevertingi ginklai“) „Semi Precious Weapons“, kuris yra šių metų Lady GaGos pasaulinio turo „Monster Ball“ dalis.

Savo turą, kuris įgaus pagreitį 2010 metais, pati dainininkė apibūdina kaip „operos stiliaus“ pasirodymą. „Savo operai aš uždėjau kritikos skrybėlę“, - mataforomis kalba pati Lady.

„Tai lesbiečių orgija ant odontologo kėdės. „La Traviata“? Stilius panašus į „Operos fantomo“ ir „Cirque du Soleil“ mišinį“, - apie savo pasirodymą guardian.co.uk pasakoja atlikėja.

Lady GaGos turas „Monster Ball“ - tai burleskos stiliaus sugrįžimas į Niujorką. Kiekvienai turo dainai Lady GaGa pareikalavo pasiūti po kostiumą, kuris būtų ne tik iššaukiančiai seksualus, bet ir provokuojantis.

Lady GaGa koncerte pasirodo su spindinčiais triko, žaisliniais ginklais ir stilizuotais sekso žaisliukais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis