Princo Harry sužadėtinei M. Markle teks išmokti karališkokios aprangos etiketo ir ištrinti dalį "Instagram" nuotraukų

Oficialu - karališkosios šeimos jaunėlis princas Harry pasipiršo savo mylimajai amerikiečių aktorei Meghan Markle. Kalbama, kad karalienei Elžbietai II ji ne prie širdies, mat gražuolė yra ne britė ir ne pačios geriausios reputacijos. Ką jau kalbėti apie tai, kad dar ir vyresnė už sužadėtinį. Jam - 33 m., o M. Markle šįmet atšventė 36-ąjį gimtadienį. Be abejo, šiais laikais 3 metų skirtumas yra niekis, tačiau karališkoji šeima linkusi pirmenybę teikti gana senamadiškoms taisyklėms.

AFP/Scanpix nuotr.


Vida Press nuotr.

Skelbiama, kad princo ir jo sužadėtinės vestuvės įvyks 2018 m. pavasarį. Akylai stebintys Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos gyvenimą jau plaka liežuviais, kas gi paskatino mylimuosius vestuves surengti taip greitai... ar tik horizonte nenusimato šeimos pagausėjimas?

Kol vieni paskalomis raizgo poros pasirinkimą tuoktis pavasariop, kiti diskutuoja apie būsimos princesės įvaizdį. Vakarėliuose jai būdingas glamūrinis, kartais kiek provokuojantis stilius. Aktorei patinka trumpos suknutės ir šortai (o kam gi nepatiktų, kai turi tokias fantastiškas kojas?), prigludę siluetai, gilesnės iškirptės. Vis dėlto Meghan teks pakoreguoti savo įvaizdį, atrasti kiek santūresnius derinius, veikiausiai pridengti kojas ir pamiršti plėšytus džinsus.

Reuters/Scanpix nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Tiesa, kai kurie M. Markle deriniai tikrai elegantiški. Galima pastebėti, kad pastaruoju metu ji renkasi rafinuotesnes sukneles, klasiką, o blizgučių ir gundančių iškirpčių vengia.

Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Būsimai princesei teks pakoreguoti ne tik savo stilių, bet ir "Instagram" paskyrą. Joje netrūksta nuotraukų, kokiomis karališkosios šeimos naujokei dalintis nederėtų. O galbūt į aktorės gyvenseną bus pažvelgta atlaidžiau ir Meghan įpūs britų monarchams šiek tiek modernumo.

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on Apr 12, 2016 at 8:02am PDT


A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on Jul 25, 2015 at 12:49pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis