Atrodyk kaip už milijoną ir nebankrutuok (deriniai, nuotraukos)

Visai nebūtina pirkti vardinių drabužių, jei nori atrodyti prabangiai. Netiki? Tūkstantį litų kainavę suplėšyti džinsai niekada netrodys prašmatniai. Tad žinodama kelias gudrybes, gali visuomet atrodyti tarsi verta milijono. O piniginės turinys liks sveikas.

PRABANGAUS ĮVAIZDŽIO ESMINĖS TAISYKLĖS:

* Auksas, sidabras ir sodrios brangakmenių spalvos įvaizdžiui suteiks prašmatnumo. Tik svarbiausia, nepersistenk. Saikas turi būti tavo patarėjas. Ir nederink aukso, sidabro ir brangakmenių spalvų tarpusavyje. Užteks vieno akcento.

* Juodi drabužiai ir auksas – garantuotai pasisekęs derinys. Kuo drabužiai uždaresni ir konservatyvesni tuo daugiau gali būti auksinių detalių. Ir atvirkščiai.

* Prabangus įvaizdis labiau tinka vakarui. Dieną jis gali atrodyti vulgariai. Į darbą užteks gerų audinių drabužių ir originalių papuošalų. Auksas, sodrios spalvos, blizgučiai tegul lieka vakarui.

* Baroko epocha buvo ypatingai prašmatni, tad bet kokia užuomina apie ją įvaizdžiui suteiks prabangos prieskonį. Pavyzdžiui, šiemet itin madingi baroko raštai.

AUKSAS:

BRANGAKMENIAI:

BAROKAS:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis