Jean Paul Gaultier nustebino moters – plėšrūnės įvaizdžiais

Prancūzų dizaineris Jean Paul Gaultier aukštosios mados rudens/ žiemos kolekcijos pagrindiniu akcentu pasirinko prabangų moters – plėšrūnės įvaizdį. Tokį stilių puikiai atspindėjo ne tik kostiumų kirpimai, medžiagų žemiškos spalvos, bet ir plaukus, pėdkelnes ir, galiausiai, aukštakulnius puošiančios leopardo, didžiųjų Afrikos laukinių kačių dėmės.

Pastaruoju metu moterys gyvūnų kailio imitacijas renkasi kur kas rečiau manydamos, kad atrodys vulgariai ar neskoningai. Tačiau dizainerio Jean Paul Gaultier, kuriančio kostiumus ir įvaizdžius didžiausioms pasaulio žvaigždėms, naujausia kolekcija, skirta šaltajam sezonui, yra puikus įrodymas, kad vilkint drabužius su kailio elementais, raštų imitacijomis galima atrodyti tobulai.

TAIP PAT ŽIŪRĖK: Dizainerio Jimmy Choo reklamoje – nepaprastai seksuali N. Kidman (apklausa)

Moters – katės/ plėšrūnės įvaizdį populiarus prancūzų dizaineris modifikavo ir pritaikė šiuolaikinei miesto moteriai, kuri ne tik rūpinasi savo stiliumi, bet ir mėgsta prabangiai atrodyti. Ekstravagantiški kostiumai tuo pat metu seksualūs ir elegantiški, J. P. Gaultier pritaikius mažytes skrybėlaites ir žėrinčius aksesuarus bei blizgias drabužių detales. O miestietišką, solidumo prieskonius suteikia atgal sušukuoti plaukai ir vyriško kirpimo elementai – didelės kišenės, platūs pečiai, odos elementai.

TAIP PAT ŽIŪRĖK: Marchesa suknelės nuotakoms 2013/2014

Stebina ne tik pasirinktas dizainerio įvaizdis, bet ir modeliams parinktų makiažų ir šukuosenų idėjos: katės akys, piramides primenančios šukuosenos ir leopardo kailį imituojančiomis dėmėmis išpiešti plaukai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis